Vodio dostalo upgrade. Je viac social a ešte viac personalizovaný

  • Vodio je video discovery platforma, teraz s upgradovanou verziou na 3.0. Že by pridali nové fičúry pre prehnane social ľudí?
image_1392313123.png
  • Vodio je video discovery platforma, teraz s upgradovanou verziou na 3.0. Že by pridali nové fičúry pre prehnane social ľudí?

 

Vyhľadávanie kontentu je v posledných dňoch na vrchole. Vodio teda ani prinajmenšom nerozmýšľa túto oblasť v najbližše dobe opustiť. Nový dizajn a rozšírené možnosti vyhľadávania ponúkajú userovi paralelný kontent bez toho aby musel opustiť video, ktoré má práve spustené.

Tým, ktorí sú extra social, umožňuje vynovené UX dodatočné možnosti sharovania. Ak ste doteraz nesharovali dosť, tak teraz už určite budete.

Pre tých, ktorí si nie sú istí tým, čo hľadajú, ponúka Vodio nový algoritmus. Ten je pre kanály, ktoré poskytnú široký tematický kontent ako napr. Toddler TV, Workout TV, alebo Electro Shack.

Kontent discovery a jeho sharovanie sa za posledné roky dramaticky zmenilo. Problémom sa stalo množstvo kontentu, ktorý je momentálne na internete dostupný a tiež jeho relevantnosť. Useri v dnešnej dobe očakávajú, že dostanú čokoľvek, kedykoľvek a nie, že budú musieť browsovať obrovským množstvom videí, až kým sa dostanú k tomu čo práve hľadajú. Toto je dôvod, prečo je Vodio loví v tomto rybníku a neplánuje ho opustiť. 

Vodio Labs vzniklo v roku 2011 zakladateľmi Uri Twig, Jonathan Messika a Ishay Weinstock. Spoločnosti sa doteraz podarilo získať $800 tisíc v júni roku 2013.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech