Významní hráči IT sektora budú sídliť pri Dunaji

  • LANDEREROVA 12 prináša do centra Bratislavy 26 000 metrov štvorcových kancelárskych plôch
  • Do budovy, v zóne EUROVEA CITY na nábreží Dunaja, smerujú okrem LENOVO Slovakia aj zamestnanci SWAN a BENESTRA
jtre.sk
JTRE
  • LANDEREROVA 12 prináša do centra Bratislavy 26 000 metrov štvorcových kancelárskych plôch
  • Do budovy, v zóne EUROVEA CITY na nábreží Dunaja, smerujú okrem LENOVO Slovakia aj zamestnanci SWAN a BENESTRA

LANDEREROVA 12, najnovšia administratívna budova z dielne J&T REAL ESTATE (JTRE), v týchto dňoch ožíva. Do budovy v zóne EUROVEA CITY na nábreží Dunaja smerujú okrem LENOVO Slovakia aj zamestnanci SWAN a BENESTRA, ktorí obsadia približne 3 500 metrov štvorcových.

Náš najnovší projekt ponúka pracovné pohodlie, súlad efektivity, funkčnosti a dizajnu. Je skvelou voľbou pre všetky spoločnosti, ktoré majú záujem byť v centre diania a sídliť v jednej z najvýznamnejších bratislavských lokalít v EUROVEA CITY. Získanie klientov ako sú SWAN, BENESTRA a LENOVO Slovakia je dôkazom, že LANDEREROVA 12 spĺňa všetky kritériá, ktoré takí nároční klienti očakávajú,“ hovorí výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

„SWAN po spojení s BENESTROU bude jedným z najdôležitejších hráčov na telekomunikačnom trhu a druhým najväčším poskytovateľom služieb firemným zákazníkom. Aj preto sme hľadali administratívny priestor, ktorý nám nielen umožní zlúčiť oba tímy na jednom mieste, ale zároveň poskytne vysoký štandard. Takéto priestory sme našli v LANDEREROVEJ 12,“ hovorí CEO SWANu Martin Mosný.

LANDEREROVA 12 prináša do centra Bratislavy 26 000 metrov štvorcových kancelárskych plôch. Prvé štyri podlažia slúžia ako parkovací dom s kapacitou 376 parkovacích miest. Na 12. podlaží sa nachádza terasa s rozlohou takmer 250 štvorcových metrov s panoramatickým výhľadom a oddychovou zónou.

Ďalšia veľká terasa je umiestnená na štvrtom podlaží. Priamo v objekte bude pre zamestnancov k dispozícii vlastná kantína s kapacitou 270 miest. Budova využíva o 32 percent menej energie a spotreba pitnej vody je o polovicu nižšia ako v konvenčných budovách. K dispozícii sú nabíjacie stanice pre elektrické autá. Samozrejmosťou sú sprchy a šatne pre cyklistov a dobré napojenie na okolité cyklotrasy. Aj toto všetko sú dôvody prečo LANDEREROVA 12 získala certifikát zelených budov LEED Gold.

 „Veľký dôraz pri výbere priestorov sme kládli na moderné a kreatívne prostredie pre zamestnancov. Vo vlastných priestoroch budeme mať kolaboračné miestnosti, no za veľké plus považujeme aj oddychovú terasu na 12. podlaží, priestory na relaxačné cvičenia a jogu priamo v budove, ale aj kvalitný servis pre cyklistov,“ dodáva Mosný.

Zaujímavým vizuálnym prvkom bude mediálna LED fasáda, ktorá sa prelína do priestoru vstupnej haly v podobe LED podhľadu. Cieľom architektov bolo cez svetelné obrazy upokojiť energiu živej mestskej štvrte a navodiť pri vstupe do budovy príjemnú a pohodovú atmosféru. LED podhľad spoločne s nerezovým povrchom stien vo vstupnej hale vytvára interiér, ktorý nestarne v čase. Budovu LANDEREROVA 12 si za svoje sídlo vybrala aj spoločnosť LENOVO Slovakia, ktorá si prenajíma 3 celé poschodia s celkovou plochou 6 400 metrov štvorcových. V priebehu decembra sťahuje všetkých zamestnancov svojho bratislavského servisného centra.

www.jtre.sk
www.landererova12.sk
www.euroveacity.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech