YO dostáva konkurenciu – súťaž o najhlúpejší messenger je otvorená

  • V poslednej dobe sa nám očividne roztrhlo vrece so super "kvalitnými" messengermi. Emojli je ďalším dôkazom, že hlúposti, sa medze nekladú. YO bude mať silnú konkurenciu!
image_1404688207.jpeg
  • V poslednej dobe sa nám očividne roztrhlo vrece so super "kvalitnými" messengermi. Emojli je ďalším dôkazom, že hlúposti, sa medze nekladú. YO bude mať silnú konkurenciu!

Nedávno sme písali o appke s prozaickým názvom YO, prostredníctvom ktorej môžete posielať vaše „yo“ svojim priateľom. Človek by aj povedal, že jednoduchšie sa to už naozaj nedá, no opak je pravdou. Po YO tu totiž máme nový messenger Emojli.

Dvaja anglický developeri Matt Grey a Tom Scott si povedali, že je málo somarín vymyslených a rozhodli sa dať dokopy „nový“ messenger. Emojli ešte nie je možné zatiaľ stiahnuť a prebehlo len verejné oznámenie a plánovanom spustení.

Momentálne sa dajú rezervovať usernamy dopredu, ktoré „prekvapivo“ pozostávajú iba so smajlov. Znie to až neuveriteľne, ale takto si už registrovalo svoju novú prezývku viacej ako 50.000 ľudí.Myšlienka za Emojli je až brutálne jednoduchá. Autori dôvody objasňujú v priloženom videu, tak vám nebudem kaziť zážitok. Pointa je tá, že posielať budete len smajlov bez hociakého iného dodatočného textu.

 

 

 

Zakladateľov k myšlienke urobiť tento messenger doviedla údajne až komická situácia, ktorá sa odohrávala okolo YO. Bolá síce komická, až tak komická, že si hneď prilepšila o 1,2$ milióna a sledoval celý svet. Oficiálny launch je naplánovaný na tento mesiac alebo najneskôr august. 

Celá appka vyzerá síce ako jeden veľký joke, tak niak to berú aj jej autori. Pri otázke aké plány majú s Emojli do budúcna, odpovedali celkom jasne: „dokončíme appku, ďalej sme sa ešte nezamýšlali“.

Otázne je, čo nové vlastne bolo vymyslené? Ťažko povedať. Pravda je však taká, že smajlov používame skoro všetci v našich konverzáciach a texty získavajú práve vďaka smajlom úplne iný význam. A keď sa niekedy pozerám na konverzácie mojích kamátov, kde v trojslovnej správe je rovnaký počet smajlov, tak to možno aj dáva logiku. Určite majú šancu vo forme kreatívných a vtipných smajlov. Človek nikdy nevie, možno sa aj tu nájde blázon, čo by zaivestoval zopár miliónov.

 

 

 

 

 Zdroj: nocamels.com, getemojli.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech