Za noc v tomto rezorte zaplatíš stovky eur. Spať však môžeš v sieti priamo nad oceánom

  • Rezort na Maldivách dovolí svojim návštevníkom užiť si noc pod hviezdnou oblohou
  • Za jednu noc tu zaplatíš 400 dolárov, čo je v prepočte 356 eur
cedd
Ilustračný obrázok Unsplash
  • Rezort na Maldivách dovolí svojim návštevníkom užiť si noc pod hviezdnou oblohou
  • Za jednu noc tu zaplatíš 400 dolárov, čo je v prepočte 356 eur

Chceš zažiť neobyčajný zážitok pod hviezdami? To nájdeš jedine na Maldivách. Vyhľadávaná dovolenková destinácia je známa svojimi nedotknutými plážami a nádhernými scenériami. Je to jedno z miest, kde sa čas akoby zastavil, najmä v období dovoleniek.

V rezorte Grand Park Kodhipparu sa môžeš ubytovať v niektorej zo 120 moderných víl. Tradičné prvky prepojené s komfortom ponúkajú nádherný výhľad na východ i západ slnka. Telo i myseľ si oddýchne aj vďaka zvukom vĺn z oceánu.

Rezort v súčasnosti ponúka jedinečnú príležitosť spať na sieti pod hviezdami a nad oceánom za 400 dolárov za noc, čo je v prepočte niečo vyše 350 eur. Predstava, že sa sieť pomaly vznáša oceánom a pri zaspávaní ti robia spoločnosť hviezdy či šum vetra, už zlákala nejedného influencera.

Why should girls have all the fun? #grandparkkodhipparu #discoverlove #momentsintime #maldives…

Gepostet von Grand Park Kodhipparu, Maldives am Mittwoch, 17. Juli 2019

Kvôli dokonalým a neopozeraným snímkam sú ľudia ochotní urobiť všeličo. Instagram zaplavujú fotky úžasných záberov, ktoré sa nachádzajú práve v rezorte na Maldivách. V stredisku sú vily vybavené súkromným bazénom a sieťou. Na tej si ľudia môžu oddýchnuť, načerpať energiu do nového dňa alebo stráviť noc pod holým nebom. Na sieti môžeš tráviť čas aj čítaním knihy či riešením pracovných úloh.

Viac čítaj TU>> Chceš mať kvalitný spánok? Stačí, keď začneš robiť túto jednu vec

Čo všetko je vo vile? Rezort prináša dokonalý zážitok ako z rodinného domu s ​​dvomi spálňami, obývačkou, bazénom s panoramatickým výhľadom na oceán a vonkajším súkromným jedálenským kútom. Stredisko sa nachádza 20 minút jazdy motorovým člnom z letiska.

We can't get enough of this view #grandparkkodhipparu #discoverlove #discoverparadise #Maldives #visitmaldives#visitgrandparkkodhipparu#Repost @emm.yee• • • • • •

Gepostet von Grand Park Kodhipparu, Maldives am Dienstag, 15. Oktober 2019

Pre mnohých je to krajina morských zážitkov s miestami na šnorchlovanie a potápanie. Maldivy sú viac ako len destináciou pre páry a novomanželov na svadobnej ceste. Na ostrovnom štáte v Indickom oceáne si prídu na svoje aj rodiny s deťmi. Ihriská, zábavné atrakcie a zóny, kde deti môžu rozvíjať svoju fantáziu.

zdroj: parkhotelgroup.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK