Zabudni na borovičku s pivom. Do jedného z najvyhrotenejších barov na Slovensku vojdeš cez skriňu

  • Slovenská barová scéna vôbec nezíva nudou
  • Niektoré bary sa môžu porovnávať s absolútnou špičkou
  • Nájdeš medzi nimi luxus, ale aj ľudové ceny
drink v terrarium a Armani pred zlatými hodinami
Mirror bar, Záhir
  • Slovenská barová scéna vôbec nezíva nudou
  • Niektoré bary sa môžu porovnávať s absolútnou špičkou
  • Nájdeš medzi nimi luxus, ale aj ľudové ceny

Je piatok večer. Ty máš chuť zájsť na drink, avšak už ťa omrzeli krčmy a ľudia, ktorých jediným cieľom je dostať do seba čo najviac alkoholu za čo najkratší čas.

Naša barová kultúra sa posúva naozaj míľovými krokmi vpred k tej svetovej. Slovenské podniky sa umiestňujú v svetových rebríčkoch. Ani jednotlivci nezaostávajú a máme tu skutočne silné mená. Len prednedávnom sa napríklad najlepším barmanom sveta stal Adrián Michalčík, pochádzajúci zo Slovenska. 

Hostia v baroch sa tiež posunuli vpred a mnoho z nich už nevyhľadáva lacný a silný alkohol, ale skutočne kvalitný zážitok z mixológie. Zájsť na drink do kvalitného baru sa dnes môže pokojne porovnávať so zážitkom z jedla vo fine dining reštaurácii. Pokiaľ však ešte nemáš prehľad o slovenskej barovej scéne, tak presne pre teba je tento článok, v ktorom sme vybrali to najlepšie zo Slovenska.

Michalská cocktail room

Tento bar aj napriek tomu, že je väčšine Bratislavčanov známy, stále ukrýva riadnu dávku tajomstva. Je to predovšetkým jeho originálnym vchodom, na ktorý sa musíš spýtať v Urban bistre čašníka.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá