Začínal z úplnej nuly, teraz motivuje tisícky ľudí. Peter Krištofovič prednášal na Power Days v Bratislave

  • Podnikateľ Peter Krištofovič chce preškoliť vyše 100 000 ľudí
  • Firmy, kde je akcionárom, majú aktíva v hodnote vyše 2 miliárd eur
  • Na Power Days Petra Krištofoviča cez víkend prišli tisícky ľudí
JHA_PD_Bratislava-106-min
Power Days
  • Podnikateľ Peter Krištofovič chce preškoliť vyše 100 000 ľudí
  • Firmy, kde je akcionárom, majú aktíva v hodnote vyše 2 miliárd eur
  • Na Power Days Petra Krištofoviča cez víkend prišli tisícky ľudí

Už v minulom článku sme ti opisovali success story Petra Krištofoviča (47), ktorý s podnikaním začínal ešte vo svojej detskej izbe a dnes jeho firmami pretekajú miliardy eur. Okrem toho, že bol vyhlásený za Brokera roka, bol tiež riaditeľom v Poštovej banke a je akcionárom v Arca Capital, ktorá dnes spravuje aktíva v hodnote 2 miliárd eur.

Krištofovič je jedným z mála ľudí, ktorých sa v podnikateľskom svete oplatí počúvať. Teraz prikladá ruku k dielu a pridáva sa k Power Days, ktoré už celosvetovo preškolili vyše 600 000 ľudí.

Posledné Power Days, ktoré boli vypredané ešte týždeň pred samotným eventom, sa udiali v Bratislave a atmosféru úspechu bolo cítiť aj poza steny Eurovia Arény. Slová a skúsenosti Petra Krištofoviča si prišlo vypočuť 2 000 ľudí, ktorí chcú smerovať nahor, zarábať viac peňazí alebo naštartovať svoju kariéru.

zdroj: Power Days
zdroj: Power Days

Každý človek má na viac, no život nie je fér. Nedal každému rovnakú štartovaciu pozíciu.

Power Days sú na Slovensku jedným z najväčších motivačných eventov a keďže sme boli zvedaví, navštívili sme podujatie aj my. Motiváciou to medzi návštevníkmi naozaj vrelo, všade vládla dobrá atmosféra a preškolení ľudia opúšťali štadión plní elánu, pričom mnohí tvrdili, že počuť Petra rozprávať je naozaj zážitok.

Mojou víziou je preškoliť 100 000 ľudí v najbližších desiatich rokoch a odovzdať im idey a stratégie, ktoré im pomôžu v pracovnom aj súkromnom živote. A tak tí, čo sa chcú zlepšovať, môžu využiť moje skúsenosti a posunúť sa rýchlejšie k svojim cieľom,“ vysvetľuje pointu Power Days Peter Krištofovič.

zdroj: Power Days
zdroj: Power Days

Špeciálnym hosťom Power Days bol tentokrát obchodník a športovec Tomáš Masaryk. Tomáš sa po ťažkej autonehode v roku 2001 prakticky druhýkrát narodil – štatisticky ju totiž neprežilo až 99 % ľudí a lekári ho dokonca vtedy rovno vyhlásili za mŕtveho.

Po všetkom, čo zažil, zostáva nenapraviteľný optimista, snaží sa byť sebestačný a každý deň presviedča seba aj ostatných, že fyzické obmedzenia neexistujú.

Máme iba tie, ktoré máme v hlave. Aj preto sa snaží on sám ako motivátor a spíker pomáhať ľuďom s podobným osudom. Jeho prednášky už absolvovalo niekoľko tisíc študentov aj podnikateľov.

zdroj: Power Days

Svet biznisu sa totiž riadi určitými pravidlami a keďže v ňom Krištofovič figuruje už vyše 25 rokov, jeho rady môžeš brať za slovo a citáty ako „Najviac podceňované aktíva sú ľudia“ či „Radšej choď krok po kroku, ale správnym smerom“ ti určite dodajú hromady inšpirácie. Všetko ti však prezradiť nemôžeme, preto dúfame, že na najbližších Power Days uvidíme aj teba.

Dobrá atmosféra nebude chýbať, okrem tvrdej práce sa totiž na Power Days aj dobre zabáva, veď sa, okrem iného, riešili aj Krištofovičove tetovania či zážitky z vysokej školy.

Mnohí ľudia tu navyše nadobudli množstvo užitočných kontaktov na ľudí z ostatných firiem, čo v budúcnosti nepochybne využijú.

V prvom rade sú však, podľa účastníkov, Power Days o správnom nakopnutí kariéry či vlastného biznisu a ak hľadáš práve to, takto vyzerá plán Power Days tour.

  • Praha, 18. – 19. január 2020
  • Brno, 30. – 31. máj 2020
  • Košice, 20. – 21. jún 2020
  • Bratislava, 26. – 27. september 2020

zdroj: Power Days
zdroj: Power Days

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech