Zarábaj, užívaj, vychutnávaj – FoodCult !

  • Do boja proti nekvalitným službám slovenských gastropodnikov sa pustili dvaja autori blogu Bratilicious. Misia ich blogu je jednoduchá: - „šírenie free reklamy o kvalitných podnikoch, ktoré osobne navštívili“.
image_1418302185.jpeg
  • Do boja proti nekvalitným službám slovenských gastropodnikov sa pustili dvaja autori blogu Bratilicious. Misia ich blogu je jednoduchá: - „šírenie free reklamy o kvalitných podnikoch, ktoré osobne navštívili“.

Články tvoriace tento blog zožali neskutočný ohlas medzi čitateľmi a preto sa zakladatelia rozhodli priniesť na trh novinku, ktorá by za ich predpokladu mala budovať lepší gastrobiznis na Slovensku. Je to tzv. „sociálny startup“ s názvom FoodCult.

 

 

O čom to vlastne točím ? no predsa o tom, že prichádza príležitosť zákazníkom, nie len utrácať pri pohostení sa v reštike, ale aj ZAROBIŤ svojou objednávkou. Pre kvalitný gastropodnik to znamená, že vďaka FoodCult získa našlapaný marketing lákajúci ľudí, ktorí si potrpia na kvalite jedál a poskytovaných službách počas celého servisu v reštaurácií.

Podniky tvoriace zoznam tipov na návštevu, by sa mali preukazovať ako čestné, obľúbené, starajúce sa – „zákazník náš pán“ a samozrejme také, ktoré si zaslúžia aby sme naše peniaze utrácali u nich a nie u konkurencie.

 

Časť zo zisku, ktorý podnik takto získa sa investuje späť do FoodCultu. FoodCult svoju časť použije na starostlivosť o vernostný program, marketing a na FoodCult Darčeky pre teba.

V jednoduchosti je krása takže: – navštevovať budeš len kvalitné podniky, čím podporíš lepší a zdravší gastrobiznis na Slovensku: „Dobrému podniku dám zarobiť, zlý nechám skrachovať!“ :)

 

Ako to vlastne FACHČÍ ?

  1. Bezpodmienečne si stiahni aplikáciu Scandeal – „Veverička“ http://www.scandealapp.com/
  2. Choď na stránku http://www.foodcult.sk/ a vytvor si svoj účet, ktorý potom aktivuješ v appke
  3. V reštike, kde ideš zaplatiť, vytas mobil, zapni appku a stlač veľký button v strede a máš QR kód
  4. Pred platením, oslov obsluhu podľa etiky a s úsmevom, že pri platbe chceš použiť QR kód od FoodCult
  5. That´s all – body sú v kapse a vyzbierané množstvo môžeš tak veselo oplieskať na dárečky na webe foodcult.sk

Tak gastronomické a tak EASY! čo povieš ? :)

Stále ti nejde do hlavy ten princíp získania bodov?
Za účet, ktorý si uhradil v reštike sa ti vždy 50% premení na tzv. FoodCoiny – virtuálnu menu, body. Čím viac minieš, tým viac získaš. :)
A vieš čo je ešte super? – že to celé platí aj v prípade ak si chceš cez FoodCult vybaviť narodeniny, firemné párty, teambuildingy, svadby, ochutnávky…. to sa rovná HROMADA bodov.

FoodCoiny uplatníš na darčeky v podobe peňažných poukážok na produkty od partnerov – zájazdy, oblečenie, šperky, reštaurácie, taxíky, drinky, dáždniky. Buď prostredníctvom appky alebo na stránke Foodcult.sk

 

 

Sleduj tie Benefity čo ti ešte ponúknu:

 – Oslov ich s akoukoľvek akciou, eventom, oslavou a ich úlohou bude vybaviť/odporučiť tebe alebo tvojej firme kvalitný katering, alebo ti povedia, ako to celé nespackať a nasmerujú ťa ako to celé zorganizovať ako profík.

 – Stránku Foodcult plánujú prispievať článkami od známych bloggerov či kuchárov – rozhodne, bude čo čítať.

 – FoodCooiny budeš mať možnosť získať aj za zdieľanie príspevkov

 – V pláne do budúcna majú taktiež veľké množstvo rôznych súťaží o FoodCoiny

Keď tak pozerám, plánov majú nespočetné množstvo, ale celý koncept a myšlienka vyzerá chytľavo a zaujímavo. Dúfajme, že sa to uchytí s dosahom na veľké množstvo ľudí, ktorí to budú využívať a tým pádom podporovať ponúkané služby a jedlá v kvalitných gastropodnikoch svojou návštevou.

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech