Zarobíš si aj 3 000 eur mesačne. Známy bratislavský podnik zverejnil pútavú ponuku

  • Gastroscéna potrebuje nové sily
  • Zamestnávatelia ľudí lákajú na veľmi slušné zárobky
Ilustračná fotka, Brixton House
  • Gastroscéna potrebuje nové sily
  • Zamestnávatelia ľudí lákajú na veľmi slušné zárobky

Gastroscéna nášho hlavného mesta sa ešte v lete 2020 rozrástla o jedinečný kúsok. Dnes je Brixton House už dobre zabehnutým podnikom, za ktorým stoja rovnakí ľudia, ako za obľúbeným podnikom The Velvet, a teda Ján Budaj, Peter Koštial a Franky Benian.

Brixton House je celodenný koncept, nejde tak ani o bar, piváreň reštauráciu či kaviareň. Je to mix tohto všetkého, pričom každý si tu nájde to svoje.

Ján Budaj začal s Petrom Koštialom podnikať v gastrosektore pred takmer desiatimi rokmi. Postupne predstavili Urban Space, Urban House, Urban Bistro & Michalska Cocktail Room, Old Fashioned Bar, The Velvet. Brixton je tak už ich siedmy gastroprojekt.

„Chceli sme to osviežiť, vyskúšať nové veci, urobiť to modernejšie a posunúť ďalej, preto sa už ani nevolá Urban,“ vysvetlil pre Startitup Ján Budaj.

Teraz sem hľadajú nového člena tímu. V hľadáčiku je šéfkuchár na plný úväzok či živnosť, ktorý si tu bude vedieť zarobiť 2 400 až 3 100 eur brutto za mesiac. Platí, že výška mzdy je posudzovaná na základe odbornosti a skúsenosti uchádzača.

Na tvojich ramenách by bola príprava moderných jedál podľa stanovených receptúr, dodržiavanie hygienicky čistého pracoviska podľa zásad HACCP, no aj zodpovednosť za kvalitu vydávaných jedál či kontrola kvality surovín.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brixton House (@_brixtonhouse_)

Čaká ťa aj priama spolupráca s vedením a manažmentom, plánovanie efektívneho systému práce v kuchyni, príprava a zostavovanie sezónneho menu a pravidelné vykonávanie inventúr.

Čo sa týka zamestnaneckých výhod a benefitov, budeš tu mať možnosť kariérneho postupu a očakávaj aj pracovné výlety do zahraničia pre získanie nových vedomostí. Môžeš tak navštíviť mestá ako Londýn, Barcelona, Budapešť, Praha či Brno.

Výhodou je aj pôsobenie v novej moderne zariadenej kuchyni a tiež ide o prácu v mladom dynamickom kolektíve. Tím prevádzky sľubuje aj zamestnanecké zľavy, Multisport kartu a štandardné otváracie hodiny kuchyne do 22:00.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brixton House (@_brixtonhouse_)

„Hľadáme zanieteného kolegu so skúsenosťami, vďaka ktorým spoločne vytvoríme nezabudnuteľný zážitok našim hosťom. V prípadne záujmu o bližšie informácie nás, prosím, kontaktujte s názvom pozície Šéfkuchár Brixton House. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a všetkým vopred ďakujeme za prejavený záujem,“ uvádza sa v inzeráte.

Spilka hľadá kuchárov aj pekárov

Nového člena aktuálne hľadajú aj v Spilka beer & restaurant, ktorá vznikla ako pomerne nová reštaurácia v Bratislave na Legionárskej ulici. Ide o piváreň, ktorá je situovaná v historickej starej budove bývalého pivovaru Stein, kde to viac ako 150 rokov „žilo pivom“.

Takpovediac poslaním tejto reštaurácie je vytvoriť ikonické miesto, kde sa spája dobré pivo s poctivou kuchyňou, ​autentickým interiérom, ale aj rôznymi eventmi. Do reštaurácie Spilka hľadajú kuchárov/kuchárky a pekárov/pekárky. Ponúkaný plat je 1 000 až 1 500 eur brutto mesačne.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SPILKA beer&restaurant (@spilkarestaurant)

„Hľadáme hlavne kolegov a tímových hráčov. Pracuje sa dlhý a krátky týždeň od 9:00 do 22:00 hod. Ponúkame stále pracovné miesto a garantovaný príjem v novej, výborne vybavenej kuchyni. Počas covidu sme neprepustili žiadnych našich zamestnancov z dôvodu znižovania stavov a teraz chceme náš pracovný tím, naopak, ešte rozšíriť.“

V ponuke je práca na TPP, motivačná odmena, pracovné oblečenie, možnosť kariérneho rastu a posunu aj na vyššie platené pozície, ako aj možnosť ďalšieho rozvoja v partnerských prevádzkach. Počítať môžeš aj s preplatenými dovolenkami a nadčasmi.

Zdroje: profesia.sk, profesia.sk, archív SIU

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá