Zhrnutie bizarného prípadu Depp vs Heard: On je násilný narkoman, ona tvrdenia o výkaloch v posteli odmieta

  • Johnny Depp a Amber Heard, to sú momentálne najpopulárnejší herci na svete
  • Dôvodom nie je ich výkon vo filmoch, ale v súdnej sieni
  • Dvojica prišla s kontroverznosťami
depp heard
TASR/AP
  • Johnny Depp a Amber Heard, to sú momentálne najpopulárnejší herci na svete
  • Dôvodom nie je ich výkon vo filmoch, ale v súdnej sieni
  • Dvojica prišla s kontroverznosťami

Hereckú dvojicu a bývalých manželov Johnnyho Deppa a Amber Heard svet od 11. apríla opäť sleduje. To je deň začiatku súdneho procesu, v ktorom Depp žaluje svoju exmanželku za ohováranie a urážku na cti. Predmetom žaloby je komentár, ktorý zverejnila v The Washington Post.

Herec, známy predovšetkým ako kapitán Jack Sparrow, už jeden súd prehral a bol označený za násilníka. Po novom však prišiel s tvrdením, že to bolo naopak. Práve on mal byť obeťou týrania zo strany Amber.

Proces rozdeľuje americkú spoločnosť či fanúšikov tejto dvojice. Niektorí dávajú za pravdu Amber Heard, iní zas Johnnymu Deppovi.

Depp je podľa Amber Heard monštrum

CNN uvádza, že počas herečkinho štvordňového svedectva proti Johnnymu Deppovi ho označila za „monštrum“, ktoré z neho urobili drogy a alkohol. Podľa Heard sa v takom stave správal voči nej násilne. Následne jej Deppov právnik kládol otázky týkajúce sa jej vlastného užívania drog.

Na otázku „kto bol v tomto vzťahu naozaj monštrum“, odpovedala slovami, že „spolovice to bol Johnny. Nebol to však iba on. Jeho druhá časť je krásna a úžasná a je to ten muž, ktorého som milovala. Johnny bol však vždy nadrogovaný a bil ma. Áno, to bolo vždy príšerné“.

Depp pred tým tvrdil, že ženu nikdy v živote neudrel. Jeho právnik poukázal na fakt, že v rozpise ich svadby mali naplánovanú časť „tanečná zábava, drogy a hudba“. Podotkol tak, že ona sama mala v pláne užívať drogy počas toho, ako sa vydávala za muža, ktorého označuje za drogovo závislého. 

„Úprimne, mali sme naplánované naše vlastné osobitné zábavy. Túto verziu pred odoslaním na súd poriadne pozmenili,“ uviedla Amber Heard.

Herečka mala v Deppovej posteli nechať výkaly

Súd plný kontroverzných obvinení priniesol jedno naozaj bizarné. Herec o svojej exmanželke tvrdil, že v jeho posteli urobila veľkú potrebu. Heard podľa portálu People tieto obvinenia odmieta a tvrdí, že šlo o „prácu“ Johnnyho psov. O skutočnosti, že obvinenia z tohto činu sú podané ako pokus o žart, Amber povedala, že „si nemyslí, že je to vtipné“.

Depp si nemyslí, že výkal v jeho posteli bol od zvieraťa. „S tými psami som žil niekoľko rokov. Neboli to psie exkrementy. Proste neboli,“ uviedol herec. Johnny taktiež opísal svoju reakciu slovami: „Smial som sa. Bolo to tak cez čiaru, bizarné a groteskné, že som sa mohol iba smiať.“

V tomto prípade Heard nepomohol ani Deppov šofér, ktorý na súde tvrdil, že Amber sa mu ohľadom exkrementov v posteli zdôverila. Mala mu povedať, že šlo o „príšerný praktický žart, ktorý dopadol zle“.

Johnny Depp, Amber Heard
zdroj: TASR/AP/Joel Ryan

Heard vraví, že je to nechutné

Deppova bývalá manželka tento scenár na súde odmietla. Tvrdila, že to nebol zámerný žart a že si nespomína na konverzáciu s Johnnyho šoférom na túto tému.

Svedčila o tom, že jeden z ich psov mal črevné problémy a často v ich posteliach trávil čas. Incident sa stal v čase, keď Heard odchádzala na festival Coachella.

Amber vysvetlila, že spomínaný pes bol na posteli aj vtedy, keď sa balila. 

„Nemala som náladu na žarty. Všetko sa mi rozpadávalo, stála som na životnej križovatke a bolo to naozaj vážne. Môj násilný manžel, ktorého som milovala, no vedela som, že ho musím opustiť, ma vtedy napadol počas mojich tridsiatych narodenín,“ uviedla Amber a dodala, že jej to príde nechutné.

Súd medzi touto dvojicou pokračuje. Predpokladá sa, že jeho záver príde niekedy po 27. máji.

Zdroje: The Washington Post, CNN, People, YouTube, Good To Know

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá