Značka predstavila celoplošnú novinku Vatovič. Je to „dutý bambus a čistá vata“

  • Známa značka Kompot, ktorá ľuďom už roky ponúka tričká s vtipnou potlačou, opäť prekvapuje
  • Aktuálne reaguje na aktivity premiéra Igora Matoviča, a to produktom, ktorý nesie názov „Vatovič“
modd
Kompot.sk
  • Známa značka Kompot, ktorá ľuďom už roky ponúka tričká s vtipnou potlačou, opäť prekvapuje
  • Aktuálne reaguje na aktivity premiéra Igora Matoviča, a to produktom, ktorý nesie názov „Vatovič“

Autorom tejto novinky je Pirát slovenskej žurnalistiky” – Moral & Banal. Ide o špeciálne ušné testovanie, ktoré si môžeš kúpiť za 7 eur.

„Doba je ťažká, ľudia podráždení, všetci toho máme akurát dosť. Niekedy totiž nie je úplne jasné, či sa tie veci dejú naozaj, alebo len zle počujeme. Preto sme spolu s konzíliom vedcov a analytikov z Moral&Banal vyvinuli svetovú celoplošnú novinku. Ušné testovanie Vatovič,“ píše sa v popise nového produktu.

Matovič opäť šokuje. Sputnik máme možnosť vrátiť, rozhodnúť ale necháva ľudí na internete

Vatovič má podľa ich slov v skutku unikátne zloženie. Ide o dutý bambus a čistú vatu. Preto je bezpečný, ľahko použiteľný a dostupný každému. Odporúčajú ho použiť na cestu do obchodu, k lekárovi, aj na výlety do prírody a mimo okres, ak to aktuálna situácia dovolí.

„Nevestičky, dobre bude! Upozorňujeme, že produkt nebol testovaný na ľuďoch ani zvieratách, lebo Sulík nedodal testy.“

CELOPLOŠNÁ NOVINKA!Už rok žijeme v čudnom svete a niekedy nie je známe, či sa tie veci naozaj dejú, alebo len zle…

Posted by KOMPOT.sk on Wednesday, March 3, 2021

Mudrosráči

Značka si však pozorne všíma výroky  a obľúbené slová premiéra, medzi ktoré bez pochýb patrí aj pojem „Mudrosráči.“ Práve s takouto potlačou Kompot pripravil tričká aj rúška. Kto to však Mudrosráči naozaj sú? Tím značky v tom má jasno: 

„Zdá sa vám, že niektoré veci trvajú pridlho? Že niektoré veci by sa mali robiť inak? Že inak sa dá napríklad komunikovať? Potom ste to Vy! Múdrosráči od bratislavských klávesníc, vrahovia starčekov, zloprajní mamonári so zlými úmyslami, ktorí by si mali zbaliť batôžky a odniesť oslíka do osady!“

PRIATELIA KOMPOTUToto je Andrej, no nikto mu nepovie inak ako Žonko.Poháňa ho vyprážaný syr a je to človek,…

Posted by KOMPOT.sk on Friday, November 20, 2020

Hlava hygienika

Kompot ešte na jeseň pobúril značnú časť svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti zverejnil fotografiu hlavného hygienika SR Jána Mikasa. To by zrejme nebol problém, ak by jeho hlava nebola photoshopom premenená na tekvicu.

Tomáš zo Žarnovice vybudoval z nuly miliónový biznis. V začiatkoch takmer skrachoval

Značka svoj krok po vlne kritiky vysvetlila nasledovne: „V nijakom prípade si neuťahujeme z výzoru osoby na obrázku. Tento pán do polovice októbra rozprával, ako “tú náročnú prácu musí robiť človek s 15 vysokými školami a 240 rokmi praxe a inak sa to nedá”, len aby o pár týždňov neskôr, keď premiér vymyslel spartakiádu za 150 miliónov eur, zrazu celú situáciu zalepil za dva dni vojakmi.“

mikas kompot
zdroj: Facebook.com/kompot.official

„Nepovedal ani slovo, keď sa riešili nevestičky, neozval sa, keď sa na svadbe tancovalo bez rúška. Celý čas držal hubu a krok. Nezaslúži si preto náš rešpekt – a nijako to nesúvisí s jeho nadváhou.“

Kompot sa však kreatívne vybláznil aj na Petrovi Pellegrinim, a to v čase, keď ešte pôsobil v strane Smer-SD. Bývalý premiér dostal od tímu značky unikátnu handru s vlastnou podobizňou.

Adam Znasik z Kompotu pre Startitup skonštatoval, že produkt zaujal zrejme množstvo ľudí, keďže po predstavení novinky padali ich stránke niekoľko hodín servery.

zdroj: Kompot.sk

„Viete, ako to je, z času na čas musíte žiť skutočný život a venovať sa činnostiam, ktoré máte radi menej, ako plavbu na jachte, lietanie v ultralighte alebo hrátky s traktorom. Niekedy skrátka musíte zavesiť záclonu, zmontovať skrinku alebo utrieť prach. Presne na to slúži naša horúca novinka – handra PELLE.

Je vhodná na zametanie vecí pod koberec, prekrývanie špiny, rozmazávanie exkrementov, poslúži aj ako prachovka a pre náročnejších zákazníkov ju po namočení vieme odporučiť aj ako sychravý vecheť. Neváhajte do 30 minút, handra PELLE je tu už len na obmedzený čas,” píšu o tomto produkte jeho tvorcovia zo značky Moral & Banal.

Zdroj: Kompot.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech