Známeho influencera potrápila dvojica top slovenských moderátorov: Expl0 dostal zabrať aj s wrestlerom

  • Popredné slovenské rádio oznámilo nový prírastok do moderátorskej rodiny
  • Obľúbený influencer Expl0ited sa stane novým moderátorom Fun radia
  • Prvý mesiac ale nebude jednoduchý, čaká ho krst ohňom
explo
Fun radio – Novým moderátorom Fun radia je známy influencer Expl0ited Fun radio
  • Popredné slovenské rádio oznámilo nový prírastok do moderátorskej rodiny
  • Obľúbený influencer Expl0ited sa stane novým moderátorom Fun radia
  • Prvý mesiac ale nebude jednoduchý, čaká ho krst ohňom

Jedna z popredných rádiových staníc oznámila nový prírastok do moderátorského tímu. Do Fun radia pribudla posila v podobe známeho slovenského influencera Petra Altofa, ktorého ľudia poznajú pod prezývkou Expl0ited. 

Prvý mesiac ho však čaká krst ohňom: získal nálepku „Moderátor v zácviku“ a rádio si preňho pripravilo ťažkú skúšku. Posadili ho do tmavej dodávky a vyslali do ulíc otestovať jeho moderátorské zručnosti.

Aby to však nemal také jednoduché, do ucha mu dali nenápadné slúchadlo, v ktorom mu našepkávali jeho skúsenejší kolegovia. Ako prvá si ho do parády zobrala známa tvár Fun radia Sajfa

Tým to však nekončí a „zaúčanie“ Expla pokračuje – tentoraz s ikonickou moderátorskou dvojicou Juniorom a Marcelom. Ak si influencer myslel, že po Sajfovi nič ťažšie nepríde, tak sa veľmi mýlil. 

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-251web
zdroj: Fun radio - Expl0ited je Moderátor v zácviku vo Fun radiu.

Skúsenejší kolegovia mu dali zabrať

Hoci je Expl0 známy aj svojimi zábavnými videami, pri ktorých si nemá problém vystreliť aj sám zo seba, pri Sajfovi sa poriadne zapotil.

V čiernej dodávke s označením „Moderátor v zácviku“ spovedal rôznych respondentov. Nebolo to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. V uchu mal slúchadlo, do ktorého mu jeho starší a skúsenejší kolega šepkal, čo sa má pýtať. 

Nový prírastok do moderátorskej rodiny si však vyskúšajú aj iní kolegovia. Ako ďalší v poradí si ho do parády zobrali top slovenskí moderátori Junior a Marcel. 

Známa moderátorská dvojica neostala svojej povesti nič dlžná 

Ak si Expl0ited myslel, že to najhoršie má za sebou, tak sa veľmi mýlil. „Každý, kto robí vo Fun radiu, musel nejako začať. A začína sa veľmi ťažko, voláme to krst ohňom. Máme Expla v externom štúdiu Fun radia a bude robiť rozhovory, aby ukázal, či je hodný vysielať vo Fun radiu,“ povedal na začiatok Junior.

K novému moderátorovi nastúpili do dodávky dvaja respondenti a Expl0ited ich spovedal. Aby to však nemal také jednoduché, Junior a Marcel mu opäť do slúchadiel našepkávali, čo sa má pýtať.

Mladej študentke tak musel povedať napríklad aj to, že vyzerá na 33 rokov a statného wrestlera sa pýtal, či by ho mohol naolejovať. Aj táto epizóda však mala zábavný koniec a Marcel s Juniorom ho na záver prišli zachrániť s priznaním, že za čudnými otázkami stáli oni.

Popredný influencer, básnik a moderátor 

Expl0ited, vlastným menom Peter Altof, patrí medzi elitu slovenských influencerov. Začínal ako hráč Minecraftu, neskôr si srdcia followerov získal zábavnými videami, básňami aj waflami. Neskôr otvoril pizzeriu Crust, ktorá sa teší úspechu. 

4 zaujímavosti o Petrovi Altofovi:

  1. Jeho prezývka Expl0ited pochádza od jeho obľúbenej kapely The Expl0ited.
  2. Za prvý honorár na YouTube si kúpil pizzu a dve kofoly.
  3. Pôvodne plánoval študovať medicínu, nakoniec si vybral masmediálnu komunikáciu.
  4. Na Instagrame má 540-tisíc followerov, na YouTube má vyše 960-tisíc odberateľov.

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-253web
zdroj: Fun radio - Expl0, vlastným menom Peter Altof, patrí medzi popredných slovenských influencerov.

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-074web
zdroj: Fun radio - Po Sajfovi si Expl0iteda zobrali do parády Junior a Marcel.
O Fun radiu:

Fun rádio je komerčná slovenská rozhlasová stanica, ktorej držiteľom licencie na vysielanie je spoločnosť Radio a.s. Patrí do skupiny Radio Group a jej súčasťou je od októbra 2021 aj rozhlasová stanica Rádio Vlna. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá