Zuzana Plačková dnes otvorila svoju novú kaviareň v Petržalke

  • Petržalka dnes dostala zatiaľ najružovejšiu kaviareň, aká tu kedy bola
  • Je ňou Pink Garden Zuzany Plačkovej, ktorú na Instagrame sleduje 532-tisíc ľudí
pop (1)
instagram.com/pink.garden.bratislava
  • Petržalka dnes dostala zatiaľ najružovejšiu kaviareň, aká tu kedy bola
  • Je ňou Pink Garden Zuzany Plačkovej, ktorú na Instagrame sleduje 532-tisíc ľudí

Pred pár dňami sme ťa informovali, že Zuzana Plačková sťahuje svoj biznis zo zo Starého Mesta do Petržalky. Konkrétne ide o jej kaviareň, ktoré nesie názov Pink Garden. Práve dnes prebehlo jej oficiálne otvorenie na adrese Muchovo Námestie 3.

Na svojom Instagrame sa Z. Plačková vyjadrila, že priestor zmenila kvôli viacerým dôvodom. „Ten najhlavnejší bol, že nám permanentne nešla elektrina ….vytápalo nás z WC pomaličky na dennom poriadku a pri nájomnom 8 tisíc € si myslím že skutočne stačilo,“ hovorí.

View this post on Instagram

Už túto sobotu 29.6 sa OTVÁRA nový PINK GARDEN ☝️💗

A post shared by PINK GARDEN (@pink.garden.bratislava) on

Problém však bol aj s pamiatkovým úradom, kvôli ktorému mala prísť ružová kaviareň pred časom o dekoráciu. Zuzana sa v tomto kontexte na svojom Instagrame posťažovala aj na našu krajinu a systém, ktorý tu panuje.

„Prečo mi musíme byť tak zaostala krajina ? Prečo musíme vyvážať naše zarobené peniaze do iných krajín a vďaka priam nulovému turizmu sa nám tie peniaze nevracajú? Myslím si že tento štát je totálne ale že totálne otočený na hlavu a takýmto tempom nám hrozí veľká záhuba! Možno ako včera bolo v správach že pamiatkový úrad zobral úplatok 30 tisíc € a je to v štádiu riešenia očakávali niečo aj od nás ale poviem Vám pravdu ja nikoho uplácať nikdy nebudem,” napísala Zuzana, ktorú k dnešnému dňu sleduje na Instagrame 532-tisíc ľudí.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK