10 najlepších WordPress rozšírení podľa Alex Kováčovej

  • Ak ešte nepoznáte Alexandru Kováčovú, tak je to žena, ktorá patrí medzi 100 najúspešnejších blogerov na celom svete. Spolu s jej blogom crazysexyfuntraveler.com získala niekoľko ocenení ako "1 of Best Female blogs of 2015" alebo "Sexiest Female Travellers".
image_1429602692.jpeg
  • Ak ešte nepoznáte Alexandru Kováčovú, tak je to žena, ktorá patrí medzi 100 najúspešnejších blogerov na celom svete. Spolu s jej blogom crazysexyfuntraveler.com získala niekoľko ocenení ako "1 of Best Female blogs of 2015" alebo "Sexiest Female Travellers".

 

Toto sú podľa nej tie najlepšie rozšírenia, ktoré by nemali chýbať v žiadnom WordPress blogu.

 

1. Akismet

 

banner-772x250

 

Akismet preveruje všetky komentáre a chráni stránky od spamov. Dovoľuje vám prejsť spamy, ktoré označil na vašom webe v časti komentárov.

 

2. Spam Comments Cleaner

 

WordPress › Spam Comments Cleaner « WordPress Plugins

 

Ak máte WP stránku, tak je pravdepodobné, že máte viac ako 20 spamových komentárov na vašich príspevkoch denne. Ak ich nezmažete, zaberajú veľa miesta a samozrejme budú každým dňom narastať. Toto rozšírenie slúži nato, aby ste to nemuseli robiť ručne.

 

3. Tweetily

 

banner-772x250 (1)

Tweetily je plugin, ktorý automaticky vytvára tweety stránok alebo článkov na Twitter a tým udržiava obsah “nažive”, čím prináša nových ľudí na vaše stránky.

 

4. Jetpack

 

jetpack

 

Jetpack je rozšírenie, ktoré je tak skvelé, že je o ňom aj ťažko v skratke hovoriť. Obsahuje napríklad nástroje pre prispôsobenie, web premávku, mobilné zariadenia, obsah a nástroje pre optimalizáciu výkonu.

 

5. WP SEO by Yoast

 

SEO

 

Zlepšite si svoje WordPress SEO. Píšte lepší obsah a majte optimalizovaný WordPress web využitím jedného z najlepších SEO rozšírení pre WordPress.

 

6. Thank me later

 

banner-772x250 (2)

 

Veľmi dobré rozšírenie na ďakovné emaily. Vytvoríte jednoduchú správu s poďakovaním za komentár a tá s už automaticky pošle užívateľovi, ktorý komentár napísal.

 

7. Digg digg

 

digdigg

 

Všetko v jednom, jedná sa o rozšírenie pre zdieľanie vašich príspevkov na sociálnych sieťach. Pridajte pohyblivé alebo statické odkazy na sociálne siete pri vašich článkoch, stránkach.

 

8. WP Super Cache

 

cache

 

Rozšírenie, ktoré vymaže staré dáta, revízie a všetko podobné.

 

9. Facebook Page Promoter Likebox

 

facebook

 

Nástroj ako zmeniť návštevníkov vašich stránok aj na vašich fanúšikov. S týmto rozšírením môžete zobraziť Facebook Like Box v lightboxe.

 

10. Updraft Plus Backup

 

updraft

 

Rozšírenie, ktoré pomáha urobiť zálohy a rovnako aj vrátiť dáta pomerne jednoducho. Či už chcete robiť zálohy manuálne alebo automaticky, zvládne všetko. Zálohy vám automaticky odošle na Dropbox, Google Drive, FTP, SFTP, e-mail a iné.

 

Alex všetky tieto rozšírenia odprezentovala aj na WordCamp Slovensko 2015, ktorý sa konal minulú sobotu v Bratislave.

 

zdroj: sketcher.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech