40 eur za wellness a all inclusve? Ak si ju ešte nestihol, toto môže byť tvoja septembrová dovolenka

  • Leto sa chýli ku koncu, no ak si sa nestihol zrelaxovať, práve september prináša jedinečné možnosti
  • Scenérie prírodných krás si môžeš užiť z vírivky už za 40 eur za noc
  • Leto sa chýli ku koncu, no ak si sa nestihol zrelaxovať, práve september prináša jedinečné možnosti
  • Scenérie prírodných krás si môžeš užiť z vírivky už za 40 eur za noc

Ponímanie klasických letných dovoleniek sa vďaka pandémii pozmenilo, mesiace obmedzení sa podpísali nielen na peňaženkách Slovákov, ale aj na psychickej pohode. Ak nemáš neobmedzený budget, no potrebuješ prevetrať hlavu a užiť si pokoj prírody, môžeš tak spraviť už začiatkom septembra. V týchto termínoch si pripravili slovenské wellness hotely špeciálne ponuky, ktoré by bola škoda nevyužiť.

Hotel Björnson

Hotel, ktorý býval v minulosti iba horskou chatou, bol postavený v roku 1952 a patrí k najznámejším tatranským hotelom na Slovensku. Nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Leží v blízkosti svahu a lanovky, čím ti ponúka jedinečnú príležitosť na preskúmanie okolia. Pokiaľ využiješ nasledujúci dátum, cena na dve noci s all inclusive ťa vyjde 80 eur.

Hotel Bjornson
zdroj: Bjornsonka

Dátum: 1.9.-3.9.2020

Celkovú ponuku nájdeš na portáli Pelipecky.

Hotel Pieris so vstupom do Permonu

Ak ťa zaujíma iba wellness a na hotely si veľmi nepotrpíš, toto je ponuka, ktorá sa neodmieta. Ubytovanie v hoteli Pieris ti sprostredkuje len jednu noc, no dva dni oddychu v podobe neobmedzeného vstupu do hotelového wellnessu. K tomu pridávajú aj vstup do najväčšieho slovenského wellnessu Permon v Grand Hoteli s rozlohou 1620m2. Hotel sa nachádza kúsok od Kriváňa, preto odporúčame využiť aj prírodné krásy okolia. V cene nie je zahrnutá celodenná strava, iba raňajky v podobe bufetových stolov pre dve osoby. Konečná cena pre dvoch je 113 eur.

Dátum: nedeľa až piatok, do konca roka 2020

Celkovú ponuku nájdeš na portáli  Zľavomat.

Tichý Montfort

Tento hotel ti ponúka tiché prostredie ideálne pre všetky vekové kategórie, príjemný wellness a rozprávkový panoramatický výhľad na Belianske Tatry. Bujarú zábavu tu nenájdeš, hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie vrátane rodín s deťmi. Táto konkrétna ponuka končí už 15. septembra. Vo výslednej sume 109 eur je zahrnutá polpenzia, welcome drink, neobmedzené spa a fitness centrum. Cena 109 eur je za 1 noc pre 2 osoby.

Hotel Montfort
zdroj: Booking/hotel-montfort

Dátum: do 15.9.2020

Celkovú ponuku nájdeš na portáli Zľavomat.

Tatragolf Mountain Resort

Dovolenka v srdci Veľkej Lomnice ťa vyjde o niečo drahšie, ako vyššie spomenuté ponuky. Napriek tomu, že za ubytovanie v najväčšom tatranskom apartmánovom komplexe  zaplatíš 88 eur za 2 noci pre 2 osoby, v cene nie je zahrnuté wellness, ani strava. Každý apartmán má však plne vybavenú kuchynskú jednotku. Resort ti ponúka jedinečné atrakcie vo svojej blízkosti, ktorých dominantu tvorí 27-jamkový golfový klubu Black Stork vzdialený od hotela len 5 minút chôdze. V prípade využitia ponuky ubytovania dostaneš 20-25% voucher na vstup do VIP wellness-u a AquaCity Poprad.

Hotel Tatragolf
zdroj: Tatragolf/wp-content/fotka

Dátum: 14.9.-20.12.2020

Celkovú ponuku nájdeš na portáli Booking.

Regent Klub Vila Tereza

Prostredie kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ukrýva malebný penzión s historickým vizuálnom. Architektúra zodpovedá charakteru mesta, ponúka nadštandardný komfort a priestranný interiér. Ak dokážeš oželieť výhľad na slovenské hory, Klub Vila Tereza ti ponúka neobmedzený vstup do wellnessu a ubytovanie v apartmáne s raňajkami. Za 2 noci pre 2 osoby zaplatíš 169 eur, v tomto prípade suma zodpovedá kvalite a vybaveniu.

Trenčianske Teplice Vila Tereza
zdroj: Regentklub-vilatereza-izby

Dátum: nedeľa až piatok, do 20.12.2020

Celkovú ponuku nájdeš na portáli Zľavomat.

Mercure Kasprowy

Zdieľanie Tatier s poľskou stranou má svoje výhody. Napriek tomu, že na Slovensku sa ponúka možností dosť, ak máš našu časť hôr schodenú a viac už nepúta tvoju pozornosť, v hoteli Mercure si užiješ luxus v podobe harmonicky zladených detailov spa dizajnu spojeného s horským prostredím. Za ubytovanie s raňajkami za 2 noci pre 2 osoby zaplatíš 154 eur, v cene je zahrnutá aj suchá sauna a plavecký bazén s neobmedzeným prístupom, za wellness zónu si priplatíš 6 eur na osobu. Hotel sa nachádza v Zapokanom, v ktorom máš bohaté možnosti turistiky.

Dátum: od 1.9.-20.12.2020

Celkovú ponuku nájdeš na portáli Travelist.

Grand Hotel Jasná

Ubytovanie s polpenziou, lístok na lanovku a neobmedzený vstup do wellnessu ti ponúka Grand Hotel Jasná, ktorému priamo pod oknami žblnká prameň Demänovka. Špeciálne zníženie cien pobytov v tomto hoteli potrvá len do 11. septembra, 2 noci pre 2 osoby ťa vyjdú 220 eur, čo je o 36% menej oproti bežným cenám. Navyše, tatranské okolie ti ponúka množstvo turistických a cyklistických aktivít.

Grand Hotel Jasná
zdroj: Trmhotels/hotel-grand-jasna

Dátum: do 11.9.2020

Celkovú ponuku nájdeš na portáli Zľava dňa.

Najlepší z najlepších

V tomto hoteli vysoké zľavy, momentálne, nenájdeš. Ak si si však ochotný priplatiť za najlepšie wellness na Slovensku, nájdeš ho v Grand Hoteli Kempinski. Ten svojim hosťom ponúka relax v srdci prírody, kde môžeš vidieť tatranské štíty priamo z bazéna či vírivky a zažiť kvalitnú exkluzívnu starostlivosť o telo i dušu. V ponuke hotela je zahrnutá možnosť VIP SPA Suite, privátna wellness miestnosť pre páry, alebo Beauty salon. Ubytovanie s neobmedzeným vstupom do Zion Spa Luxury, 30 minútová masáž krku a polpenzia ťa budú stáť za jednu noc 340 eur.

Zdroje: Pelipecky, Zľavomat, Booking, Travelist, Zľava dňa, Startitup

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech