Neprešľapuj na mieste. Vybrali sme 8 skvelých jobov, ktoré posunú tvoju kariéru na vyšší level

  • Spolu s portálom pretlak sme vybrali osem pracovných ponúk, ktoré možno hľadáš práve ty
  • Za pokus nič nedáš, stačí poslať životopis
auto job peniaze
Unsplash/Brooke Cagle, Meik Schneider
  • Spolu s portálom pretlak sme vybrali osem pracovných ponúk, ktoré možno hľadáš práve ty
  • Za pokus nič nedáš, stačí poslať životopis

Ak hľadáš prácu v renomovanej agentúre a zároveň zvládaš ľavou zadnou aj motion grafiku, práca na pozícii Senior Digital Graphic dizajnéra je pre teba. Môžeš sa podieľať na dizajnoch kampaní značiek ako Zlatý Bažant, Tatra banka, Raiffeisen banka, Telekom, Union, Heineken, Lišiak zo sadu, Strongbow, Dobrý anjel alebo aj lietajúce auto Aeromobil.

Ponúkaný plat je od 1 500 eur mesačne. Prax je výhodou, ale ak máš čo ponúknuť, nie je podmienkou. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

Ak ťa baví práca redaktora v médiách, no zvládaš aj biznis stránku mediálneho biznisu, si človek, ktorého hľadá Startitup na pozíciu copywritera. Natívnu reklamu posúvame na novú úroveň a ty môžeš byť toho súčasťou. Podmienkou je prax v písaní textov, ale aj chuť učiť sa nové veci. Do kreatívneho tímu v Startitup hľadáme nového copywritera na part-time, onedlho full-time. Prihlásiť sa môžeš na Pretlak.sk.

Práca s kamerou, zvuk, strih, mix. Rendrovanie animácií. Je to remeslo takže treba byť zručný a skúsený, ináč človek strávi život klikaním v Adobe a objavovaním teplej vody. Treba mať bystrú hlavu a trochu technického backgroundu, aby si chápal, čo má to video povedať. A angličtina. To stačí, aby si zaujal HR tím RF Elements, ktorý hľadá Mid Video Editora. Za tvoje skills ťa čaká zaujímavý plat a gastrolístky. Prihlás sa na Pretlak.sk.

Ak ťa táto pozícia zaujala, ale nie si to úplne ty, v RF Elements hľadajú aj človeka na pozíciu Senior Graphic Designer. Zaujímavý plat a gastrolístky ti budú odmenou, ak disponuješ týmito kvalitami: 2D grafika = Adobe balík zaklínadiel. 90% online, 10% printy (covid z toho o chvíľu spraví nulu). Treba vedieť fotiť (naozaj, nie iphonom). 3D rendering, animácie a video editing na akejkoľvek úrovni sú veľká výhoda. Technický background – treba aspoň principiálne pochopiť ich produkty. Bystrá hlava, rovný charakter, schopnosť komunikovať v angličtine. Prihlás sa na Pretlak.sk.

Ak si myslíš, že B2B marketing je nuda, ani ďalej načítaj. Squaredot hľadajú niekoho, kto vie, že nie je dôležité, aby značku poznalo čo najviac ľudí, ale aby ju poznali tí správni ľudia v správnom čase. Ak máš viac ako päťročnú prax v marketingu, máš rád výzvy a najmä: hovoríš skvelo po anglicky, toto môže byť job snov práve pre teba. Detaily nájdeš na Pretlak.sk.

Vyznáš sa v kóde, orientuješ sa v CMS-ku WordPress a vieš pracovať metodikou pixel-perfect? V tom prípade si náš ideál toho správneho Front-End Developera. Pretože v Madelo (digitálne štúdio) hľadajú nového tímového hráča, dobrého programátora, ktorý do procesu rád zapája vlastnú kreatívu a čas od času poskytne konštruktívny feedback. Ak si sa v tomto popise našiel, neváhaj poslať životopis. Detaily nájdeš na Pretlak.sk.

V spoločnosti A11 studio sú úzko špecializovaní na UX/UI a preto dizajnéra neotravujú s tvorbou loga, namingu, copywritingu a iných vecí, ktoré si iní zamestnávatelia mýlia. Čo sa týka skills, vyžaduje sa perfektné ovládanie Figma/Sketch. Skúsenosť s tvorbou wireframu, prototypu a design systemu. After Effect a tvorba mikrointerakcií a rozpohybovanie pixelov je iba plus, nie nutnosť. Ako dizajnér budeš v kontakte aj s klientom na priebežných calloch, preto vyžadujú Angličtinu aspoň na hovorovej úrovni. Detaily a adresu na poslanie životopisu nájdeš na Pretlak.sk.

Ak ťa žiadna z ponúk nezaujala, alebo jednoducho nie sú pre teba, nezúfaj. Na Pretlak.sk nájdeš desiatky zaujímavých pracovných ponúk pre marketérov, dizajnérov a ďalšie kreatívne duše.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK