Fas­he­e­bo uľah­ču­je život nákup­ným “maniač­kam”

Kristína Hlavová / 3. apríla 2014 / Tools a produktivita

Pri­znaj­me si to. Väč­ši­na žien zbož­ňu­je tie chví­le, keď sa môžu pochvá­liť novým kús­kom v šat­ní­ku. Nová bun­dič­ka, noha­vi­ce, či koše­ľa. A k tomu tá úžas­ná „must have“ kabel­ka. Kým však zože­nie­te všet­ky potreb­né veci, stra­tí­te polo­vi­cu živo­ta. A to len pre ten pov­zná­ša­jú­ci pocit, že všet­ko do detai­lov ladí.

 

Ako uľahčiť spôsob nakupovania, ušetriť čas a hlavne nervy pri čakaní na voľnú skúšobnú kabínku? Fasheeboo.com je ideálnym pomocníkom, ktorý to urobí za vás. Paradoxom zostáva, že portál vymyslel muž - Libor Hoření, 23 ročný chalan z Olomouca, ktorý lieta aj v projektoch Chlapská zásilka, TopRecepty.cz, či TopPotraviny.cz.

 

Nejedná sa o klasický e-shop.  Český Fasheebo funguje ako agregátor, ktorý generuje outfity z módnych e-shopov z celého sveta, presne podľa vašich predstáv. Jedno miesto ponúka nekonečne veľa možností ako byť jedinečnou.

 

 

Ak vás projekt zaujal, stačí sa len registrovať - samozrejme aj prostredníctvom Facebook účtu a  zadarmo. Pohodlne sedíte doma, káva na stole a pozeráte si vecičky. Kliknete na srdiečko a už sa vám daná vec nestratí. Kliknete na ďalšiu a ďalšiu. Po 12 kúskoch vám systém zostaví kolekciu podľa vašich preferencií. Všetko, čo vám vyhodnotí algoritmus na základe vášho vkusu, nájdete v záložke SHOWROOM. Vecičky, ktoré vás oslovili, máte pekne pohromade a už sa len rozhodujete. Kombinujete, dopĺňate, vymieňate, koľko sa vám zapáči. 

 

 

Ak sú na Fasheebo aj vaši priatelia, môžete sa inšpirovať ich výberom. Stačí nazrieť do záložky INSPIRACE.  Ide o overený princíp podobný Instagramu, jeden druhého sledujete a navzájom si dávate tipy, podľa toho, čo sa vám páči. Keď sa už rozhodnete produkt objednať, kliknete naň a automaticky vás presmeruje na e-shop danej značky. A teda že je z čoho vyberať! ASOS, Victoria´s secret, New Look, Forever 21 a mnoho ďalších.

Asi nepoznám štýlovejšie uľahčenie nakupovania, hľadania a kombinovania. Zaručene budete mať plnú skriňu originálnych kúskov a úsmev na tvári. Veď my, ženy, sme už raz také. Nikdy nemáme čo na seba a Fasheebo to pochopil.

 

 zdroj: fasheebo.com

Pridať komentár (0)