Aplikácia, vďaka ktorej sa môže posťažovať každý vývojár

  • Prečo ten s?#*@&!% kód zas nejde? A ďalší k*/%#@ bug je tam. Ja sa na to môžem...
developeri
  • Prečo ten s?#*@&!% kód zas nejde? A ďalší k*/%#@ bug je tam. Ja sa na to môžem...

Ak si niekedy niečo skúšal naprogramovať, je veľmi pravdepodobné, že podobné pocity sú ti veľmi dobre známe. Vývojári, známi ako ufrflaní ľudia, si väčšinou svoj hnev a frustráciu ventilujú na médiách ako je napríklad Twitter. Problém je, že takéto sociálne siete používajú aj ne-vývojári, ktorí tým kecom o bugoch a erroroch väčšinou nechápu. A kvôli tomu tu máme devRant, na ktorom sú len vývojári.

Worried at Computer

foto: alphr.com

Appka je anonymná, proste si zvolíš užívateľské meno, ktoré môže byť pokojne aj tvoje skutočné meno, ak to tak chceš. Akonáhle si zaregistrovaný, je to tak jednoduché, ako to, čo si robil aj predtým: Nadávanie na všetko. Okrem textu môžeš použiť mémy, GIFy alebo zdieľanie odkazov.

Ostatní vývojári môžu tvoj príspevok hodnotiť a komentovať. Ako môžeš vidieť z nižšie uvedených screenshotov, väčšinou sa vývojári sťažujú na život všeobecne… a je to úžasné.

devrant

foto: thenextweb.com

Ale všetko nie je len o zábave a nadávkach. Nájdeš tu tiež vážne diskusie alebo ľudí, ktorí hľadajú radu.

Veď aj vývojári sú len ľudia a každý potrebuje svoje miestečko, kde môže vyventilovať svoju nenávisť. devRant je skvelý pravdepodobne preto, že je to jediné miesto, kde nemusíš predstierať, kto si a pokojne môžeš všetkým vyklopiť čo máš na srdci.

devRant je zadarmo dostupný pre iOS a Android. Ale keď sa prihlásiš, môžeš sa pokojne posťažovať, ako by si chcel aby bol spoplatnený. A ak sa radšej sťažuješ za počítačom, je tu aj webová verzia.

i-cant-keep-calm-and-carry-on-i-am-a-programer-i-get-21-errors-in-a-20-line-program

foto: pinterest.com

zdroj: thenextweb.com, zdroj titulnej fotografie: businessinsider.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech