Apli­ká­cie, kto­ré zefek­tív­nia vašu prá­cu

Michal Králik: Sketcher.sk / 20. apríla 2015 / Tools a produktivita

V dneš­nej dobe sa veci hýbu ako­si pri­rých­lo. Tele­fó­ny stá­le zvo­nia a nové tech­no­ló­gie pri­bú­da­jú kaž­dým dňom. Pro­duk­ti­vi­ta postup­ne kle­sá a vy sa oci­tá­te v jed­nom kolo­to­či. Ponúk ako si zjed­no­du­šiť život je neúre­kom a tu je aspoň zopár z nich.

 

Pozreli sme sa na zub šikovným aplikáciám, ktoré sú užitočné pre zvládnutie vašej pracovnej náplne a vybrali sme niekoľko z nich.

 

1. Google Inbox

 

Inbox by Gmail   the inbox that works for you

 

Ak ste ešte nedostali pozvánku od Google Inbox, nevadí. Bol vytvorený na základe skúseností spoločnosti Google s ich Gmailom. Pomáha pri nastavení automatických pripomienok, zoskupovať podobné správy a mnoho iného.

Všetky nové funkcie posilňuje aj pekný nový dizajn Google. Inbox vám pomôže vymaniť sa z chaosu.

 

2. Evernote

 

 

Evernote umožňuje písať, kategorizovať poznámky a zoznamy úloh kdekoľvek a tie potom synchronizovať napriek všetkými vašimi zariadeniami. Evernote môžete nájsť v 3 verziách. (FreePremium a Bussines)

 

3. Slack

 

 

“Predstavte si, že všetku komunikáciu vášho tímu máte na jednom mieste, okamžite ju môžete prehľadávať, je vám k dispozícii nech ste kdekoľvek. To je Slack.” Vytvorte otvorené kanály pre projekty, skupiny a témy, ktoré zdieľa celý tím.

 

4. Swiftkey

 

 

SwiftKey je klávesnica na obrazovke, ktorá sa prispôsobí tak, ako píšete. Venujte tak menej času opravovaniu vašich preklepov a viac času tým, že píšete, čo si naozaj myslíte.

 

5. FullContact Card Reader

 

 

Hľadáte medzi papierovými vizitkami niekoho konkrétneho a neviete ho nájsť? Otvorením aplikácie stačí naskenovať (odfotiť) vizitku a tá následne všetky informácie automaticky zoradí. Email, web, telefónne číslo.

 

Dúfam, že Vám tieto aplikácie aspoň kúsok uľahčia vaše každodenné trápenia!

 

zdroj: sketcher.sk

 

Pridať komentár (0)