Apple ťa teraz naučí, ako správne fotiť, či maľovať

  • Predajne, kde Apple predáva svoje výrobky, patria medzi tie najkrajšie a najviac premyslené na svete.
Apple_left-wall (1)
  • Predajne, kde Apple predáva svoje výrobky, patria medzi tie najkrajšie a najviac premyslené na svete.

Celé sa to začína všeobecným vzhľadom predajne, pokračuje milým a vyškoleným personálom, krásnymi stolmi s jagavými vystavenými výrobkami, končiac jednotlivými detailmi ich umiestnenia. Tentokrát ale spoločnosť prichádza s niečím nezvyčajným, no zaujímavým.

apple-start-something-new-artist

 

Apple ti chce pomôcť fotiť ako profesionál. Bude totiž ponúkať rôzne náučné kurzy, kde ti ukáže, ako pracovať s rôznymi technikami, ako napríklad s dĺžkou expozície či time-lapse videom. Toto sa bude týkať hlavne iPhonu.

29-06-AS-workshop

 

Ak si si kúpil iPad, čaká ťa workshop, kde ťa zamestnanci jablka naučia, ako správne kresliť či maľovať. Toto všetko a oveľa viac zadarmo! Je tu iba jeden háčik. Musíš žiť v Amerike.

Kampaň „Start Something New“ má povzbudiť všetkých predchádzajúcich i nových majiteľov iPhonov, iPadov alebo Apple Watch v tom, aby rozvíjali svoj talent. Namiesto toho, aby sa prezentovala samotná firma Apple s tým, aké fotografie či výtvory je možné s jej výrobkami vytvoriť, chce, aby si to vedel aj ty.

setup

 

Čo si myslíš o tomto kroku? Ak by si nebýval na Slovensku, išiel by si do takéhoto Apple obchodu a naučil sa niečo nové? Nám sa takýto krok veľmi páči a ostatné spoločnosti sa majú čo učiť. Kto predsa ponúka takéto nadštandardné služby zadarmo? Podeľ sa s nami v komentároch, ako vnímaš spomenuté úsilie zo strany Apple.

banner

Zdroj: thinkapple.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech