Arnold Schwarzenegger opäť motivuje svet. V reklame plnej driny prináša revolúciu do sveta športu

  • Žijúca legenda kulturistiky, Arnold Schwarzenegger, prepožičal svoju tvár vlastnému produktu
  • Tentokrát pripája aj mimoriadne pútavú reklamu plnú inšpirácie
  • Claimom je "neexistuje žiadna kúzelná pilulka"
arnold
  • Žijúca legenda kulturistiky, Arnold Schwarzenegger, prepožičal svoju tvár vlastnému produktu
  • Tentokrát pripája aj mimoriadne pútavú reklamu plnú inšpirácie
  • Claimom je "neexistuje žiadna kúzelná pilulka"

Arnold Schwarzenegger si jedného dňa povedal, že sa stane najlepším kulturistom sveta. Stalo sa. Chcel si zahrať po boku veľkých hviezd v kasových trhákoch kín. Stalo sa. Chcel sa stať politickým lídrom. Stalo sa. Vedeli si vôbec, že svoj úplne prvý milión mal na účte nie vďaka športu ani hollywoodskemu platu, ale vďaka vlastnej šikovnosti v biznise s realitami? (viac si prečítaš TU) Nuž, je to muž mnohých tvárí.

Je to Barbar Conan, Terminátor aj bývalý guvernér Kalifornie. Jeho motivačné príhovory o živote v povojnovom Rakúsku a športových začiatkoch obleteli svet a svoj príbeh úspešného lídra využíva aj pri budovaní svojej novej značky Ladder (prekl. rebrík). Inšpiroval sa jedným zo svojich často opakovaných citátov: „Po rebríku úspechu nemôžeš stúpať s rukami vo vreckách.“

Schwarzenegger chce svojimi proteínovými produktmi vyčistiť trh od zavádzajúcich suplementov a ponúknuť športovcom kvalitu. Pre časopis Men´s Health 71-ročná hviezda prezradila, že nechce zákazníkov ohúriť obrovskými plechovkami práškov, s ktorými si nebudú vedieť dať rady, no pristupuje ku každému klientovi zvlášť a jeho značka Ladder bude vytvárať program a zloženie nutričných doplnkov pre každého osobitne a podľa jeho individuálnych potrieb. Silu jeho vízie a dôvery v nový produkt potvrdzuje aj fakt, že spolu s ním sú zakladateľmi novej značky aj ďalší špičkový športovci. Pridáva sa basketbalový mág LeBron James, lyžiarka Lindsay Vonn, ale aj prototyp ženskej krásy 90. rokov, topmodelka Cindy Crawford.

Ladder oficiálne začal fungovať len na konci novembra, no už dnes má veľa fanúšikov. Po inšpiratívnej reklame, ktorej tvárou je sám Arnold, ich bude už čoskoro určite o niečo viac.

Zdroj: menshealth.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech