Big Air v meste servíruje adrenalín aj hudobné chuťovky

  • Už o necelé tri týždne si môžete užiť atmosféru zimného festivalu a nadupanej športovej akcie Big Air v meste Kremnica
Big Air v meste,
  • Už o necelé tri týždne si môžete užiť atmosféru zimného festivalu a nadupanej športovej akcie Big Air v meste Kremnica

Tešiť sa môžete na

– Polemic, Medial Banana, Walter Schnitzelsson ZADARMO

– snowboardistov a freeskierov z Fínska, Rakúska, Slovinska či Ukrajiny

Ak sa už neviete dočkať letnej festivalovej sezóny, príďte okúsiť atmosféru zimného festivalu do Kremnice. Už 7. a 8. februára sa tam odskáče 12. ročník akcie Big Air v meste. Adrenalínom nabité športové podujatie doplnia tie najlepšie kapely. A to všetko úplne zadarmo.

„Tento ročník bude špecifický tým, že v ňom zabojujú jazdci z celej Európy o cenné body do medzinárodného rebríčka Európskeho pohára vo freestyle lyžovaní. Tieto body môžu pomôcť najlepším športovcom vydláždiť si cestu na svetový pohár a následne na olympiádu v roku 2022,“ upresnil organizátor BAVM Ondrej Horváth.

Okrem športového divadla pre veľkých aj malých sprievodný program doplní dizajnový Big Air v meste Market, tvorivé dielne a špeciálna zóna pre deti.

zdroj: Marek Zelina / Big air v meste

Kapely na snehu

Okrem športových zážitkov nebude chýbať ani kvalitný hudobný program. V piatok 7. februára na námestí zahrajú Walter Schnitzelsson a DJ DayD. V sobotu 8. februára sa návštevníci môžu tešiť na poriadnu dávku ska a reggae muziky v podaní skupín Akustika, Medial Banana a Polemic. A to všetko ZADARMO počas dvoch dní na Štefánikovom námestí v Kremnici.

Sleduj sociálne siete Big Air v meste

https://www.facebook.com/events/399461910943264/

Warm-Up a After Party v slovensko-českej réžii

S podujatím Big Air v meste sa neodmysliteľne spájajú aj legendárne Jägermeister Warm-up a After párty s kvalitnou hudobnou produkciou. V priestoroch Kina Akropola vystúpia kapely a DJ’s zo Slovenska a Česka.

V piatok na Jägermeister Warm-up párty zahrajú a zarapujú Strapo, DJ DayD a Ventolin (CZ). V sobotu na pódiu vystúpi Para, Tusté Baletky, Škrupo a Changing Faces.

Lístky kupuj v predpredaji tu >>>

PIATOK 7.2.2020 Jägermeister Warm-Up Party

20:00 – Otvorenie brány + Videoprojekcia

22:00 – STRAPO

23:30 – DayD

01:00 – VENTOLIN (CZ)

SOBOTA 8. 2. 2020 Jägermeister Afterparty

20:00 – Otvorenie brány + Videoprojekcia

22:30 – PARA

00:00 – Tusté Baletky

01:00 – ŠKRUPO

03:00 – Changing Faces

Pre viac informácií sleduj stránku www.bavm.sk a sociálne siete Facebook a Instagram.

Big Air v meste 2020 Európsky pohár Vám prinášajú Občianske združenie FRST Crew, ŠAFY Production, Slovak Freestyle Team a Mesto Kremnica.

Ako to vyzeralo na poslednom BAVM v roku 2018? Pozri tu >>>

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK