Bitka na Ventúrskej preletela internetmi rýchlejšie než letiaca stolička poľského fanúšika. Ako sa k nej postavili kreatívci?

  • Včera večer sa na Ventúrskej ulici v Bratislave odohrala bitka fanúšikov 3 futbalových tímov
  • Lietajúce stoličky niektoré firmy využili naozaj kreatívne
Wikimedia (krysi), Flickr (ClickFlashPhotos / Nicki Varkevisser)
Wikimedia (krysi), Flickr (ClickFlashPhotos / Nicki Varkevisser)
  • Včera večer sa na Ventúrskej ulici v Bratislave odohrala bitka fanúšikov 3 futbalových tímov
  • Lietajúce stoličky niektoré firmy využili naozaj kreatívne

Na Ventúrskej ulici v Bratislave sa včera večer pobili fanúšikovia futbalových klubov Ajax Amsterdam a Cracovia Krakow na jednej strane a klubu Levski Sofia na druhej. Včera večer o tom ako prvý informoval portál Zomri. Kvôli bitke museli uzavrieť pešiu zónu Starého Mesta a na mieste zasahovali policajti. Vzduchom lietali nielen urážky a nadávky, ale aj kovové stoličky, ktoré sa razom stali útočnou zbraňou.

Hoci išlo o bitku, akú Bratislava nezažila už dávno a narušila pokoj v celom historickom centre, aj takáto situácia sa dá využiť kreatívne. Lietajúce stoličky sa predsa len nevidia až tak často a takto ich dokázali slovenskí kreatívci využiť na rôzne kampane.

Alza

Aj na Alze nájdeš stoličky, pre istotu však vsadili na plastové, s nimi snáď rana od naštvaného Poliaka až tak nezabolí.

Chýbajú stoličky? Máme! Plastové, drevené aj kovové, ale s tými radšej opatrne. 😎✔️ bit.ly/Stovky_stoličiek_pre_Ventúrsku ✔️

Gepostet von Alza.sk am Donnerstag, 11. Juli 2019

This is Locco

Crossline reklamná agentúra využila roztržku na nájdenie nového člena tímu. Hľadaný social media manager bude mať zjavne poriadne dobré reflexy.

Social media manageri sú obhádzaní pracovnými ponukami. No je dôležité vedieť si vybrať to správne miesto. Ak ho chceš, napíš na [email protected]

Gepostet von This is Locco am Donnerstag, 11. Juli 2019

Kreatívna Dvojica

Zdá sa, že chalani by predali naozaj všetko. Iba nevieme, či by sa takýto doplnok fanúšikom klubu Levski Sofia veľmi páčil, no minimálne najbližších pár dní sa mu určite nevyhnú. Aspoň ušetria 6 eur, výhodné, nie?

Kdekoľvek sa čokoľvek vo svete stane, IKEA má vždy produkt, ktorým sa dá na to zareagovať. ❤️ Vytvorila Kreatívna Dvojica

Gepostet von Michal Hornický am Mittwoch, 10. Juli 2019

Emefka

Aj Emefka má nápad na to, ako pomôcť firme IKEA s predajom. Stoličky si dnes môžeš vybrať všelijaké od výmyslu sveta, tá lietajúca ale stojí 69 eur.

Nové logo Bratislavy

Aj Roman mal nápad na to, ako využiť futbalovú bitku. Nové logo Bratislavy by sa od toho starého zase až tak nelíšilo…

Gepostet von Roman Kulla am Donnerstag, 11. Juli 2019

Zdroj: Zomri, Facebook Alza, Facebook This Is Loco, Facebook Michal Hronický, Instagram Emefka, Facebook Roman Kulla

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech