Boris Kollár natočil nové video. Ľudia mi želajú to najhoršie: Skap! Zomri! Zmizni! Vypadni!

  • Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) sa vyjadril k „mediálnej hystérii“ a nenávistným komentárom a vyhrážkam
  • Vinu kladie médiám a opozícii. Média na neho mali spustiť "sústredenú paľbu"
  • Vyjadril sa aj ku fungovaní koalície a ku častým konfliktom ministra hospodárstva Richarda Sulíka a predsedu vlády Igora Matoviča
Kollár 3
Reprofoto: Boris Kollár/Facebook
  • Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) sa vyjadril k „mediálnej hystérii“ a nenávistným komentárom a vyhrážkam
  • Vinu kladie médiám a opozícii. Média na neho mali spustiť "sústredenú paľbu"
  • Vyjadril sa aj ku fungovaní koalície a ku častým konfliktom ministra hospodárstva Richarda Sulíka a predsedu vlády Igora Matoviča

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) sa vyjadril k „mediálnej hystérii“ a nenávistným komentárom a vyhrážkam, ktoré v poslednej dobe zaplavili jeho profily na sociálnych sieťach. „Veľmi veľa hejtov, urážok, napádania, kde veľakrát mi želajú Skap! Zomri! Zmizni! Vypadni! Proste želajú to najhoršie človeku, smrť,“ uviedol Kollár vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti.

„Ja chápem, prečo ľudia týmto spôsobom reagujú. Lebo sú frustrovaní. V spoločnosti je tak vybičovaná atmosféra, že už to narazilo na strop,“ povedal predseda parlamentu, ktorý uviedol, že on nie je skutočný nepriateľ. Kollár sa bránil tým, že zaútočil na opozičných politikov, ktorí podľa neho môžu za situáciu v zdravotníctve, keďže tu dlhé roky bačovali. Uviedol, že oni sú skutočnými papalášmi a nie on. Najväčšiu kritiku počúva od „prezlečeného Smeru“, ako nazval stranu Hlas.

Za všetko môžu médiá, tvrdí Kollár

Kollár si odmieta pripustiť pochybenie či už v prípade nočných návštev alebo lyžovania na Donovaloch. Vinu kladie aj médiám. „Média spustili sústredenú paľbu lebo potrebujú túto vládu položiť a zmeniť systém,“ uviedol Kollár na médiá.

Práve médiá poukázali na Kollárove nočné návštevy v nemocnici a na ich správanie sa k zdravotnému personálu, od ktorého mali žiadať napríklad varenie čaju. Podľa Kollára je väčšina médií vlastnená oligargmi, ktorí končia v putách, čím narážal na podnikateľa Jaroslava Hasčáka, spolumajiteľa Penty, ktorá vlastní mediálny dom News and Media Holding alebo podiel vo vydavateľstve Petit Press. Hasčák je momentálne vo väzbe po tom, čo ho polícia zadržala a obvinila z korupcie a prania špinavých peňazí. Hrozí mu až 20 rokov za mrežami.

Kollár bude mať opäť čo vysvetľovať. V jeho lyžiarskom stredisku sa veselo lyžuje aj napriek odporúčanému zákazu

Ďalšia skupina novinárov je vraj frustrovaná. „Potom tu máme ďalšie médiá, ktoré sú frustrované z toho, že tu nemáme progresívcov, feťákov, že tu neriešime 15-pohlaví, že tu nemáme no-go zóny, že tu neriešime adopcie detí homosexuálnymi pármi,“ dodal predseda parlamentu. Vo svojom videu spomenul aj lyžovanie v jeho zimnom stredisku na Donovaloch, na ktoré tiež poukázali médiá.

Mrzí ho, ako v koalícii fungujú 

Vyjadril sa aj ku fungovaní koalície a ku častým konfliktom ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) a predsedu vlády Igora Matoviča (OĽaNO). „Mňa mrzí aj to ako v rámci koalície fungujeme. Jeden provokuje, druhí si odkazujú cez média teraz ma veľmi mrzí, že sa k tomu pridala aj pani prezidentka. Tieto veci by sme si mali robiť mimo médií, mimo kamier, neodkazovať si a v kľude si sadnúť,“ dodal Kollár.  

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech