V Bratislave čoskoro otvoria výnimočný koncept – FACH

  • Som vážne nadšený tým, ako sa život v Bratislave mení k lepšiemu.
12694609_220683911609883_2647928634114529740_o
  • Som vážne nadšený tým, ako sa život v Bratislave mení k lepšiemu.

Klasických podnikov, kde ti majú problém priniesť pohár čistej vody ubúda, reštaurácie s biednou obsluhou, arogantným prístupom a nudnými, dokola opakujúcimi sa jedlami opúšťajú atraktívne miesta a nahrádzajú ich unikátne riešenia s vlastný príbehom, myšlienkou a ľudským prístupom.

Aj preto je dnes v centre Bratislavy najmenší problém nájsť skvelú kaviareň, reštauráciu či bar. Menovať by som mohol hodiny.

V súčastnosti však vzniká v Bratislave koncept, ktorý chce všetky tieto typy prevádzok zastrešiť a všetci sú zvedaví, čo to prinesie. FACH sú 4 prevádzky – kaviareň, bar, juice shop a reštaurácia, ktoré budú sídliť v bezprostrednej blízkosti v centre mesta a každú bude mať pod palcom expert v tom konkrétnom „fachu“.

Zlatica Žárska, ktorá bude mať na starosti Juice Shop.

 

Reštaurácii bude šéfovať Lukáš Hesko, jeden z najuznávanejších slovenských šéfkuchárov, ktorý má za sebou pôsobenie v mnohých špičkových svetových reštauráciach, ocenených Michelinom. Základom reštaurácie bude príprava jedál z najkvalitnejších a najčerstvejších surovín, pričom jedálny lístok sa bude meniť v závislosti od sezóny. V kaviarni, kde však dostaneš aj chrumkavý a čerstvý chlebík, ťa privítajú špičkoví baristi – Lukáš Záhradník a Simona Madleniak. A interiéry? Tie navrhnú bratia Skočekovci, ktorí sú skvelými architektmi.

Bratia Skočekovci.

Bratia Skočekovci.

 

Vo vznikajúcej štvorici podnikov sa na ničom nešetrí, čo sa určite odrazí na kvalite, ale aj na cene. Bratislava však bude opäť bohatšia o jeden skvelý koncept, aký v nej doposiaľ chýbal.

Leto v Bratislave bude zaujímavé.

zdroj fotografií: FB/FACH Bratislava

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech