Burger King mieri na východné Slovensko. Zverejnil prvú pracovnú ponuku

  • Košice čoskoro dostanú svoju prvú prevádzku Burger Kingu
  • Spoločnosť už zverejnila prvú pracovnú ponuku na pozíciu vedúceho zmeny
koso
archív Startitup, pixabay.com
  • Košice čoskoro dostanú svoju prvú prevádzku Burger Kingu
  • Spoločnosť už zverejnila prvú pracovnú ponuku na pozíciu vedúceho zmeny

Pred pár dňami sa na pracovnom portáli Profesia objavil inzerát na ponuku práce v košickom Burger Kingu. Zdá sa tak, že metropola východného Slovensko už v najbližších mesiacoch dostane svoju prvú prevádzku rýchleho občerstvenia značky Burger King. Vedúcemu zmeny tu spoločnosť ponúka plat 1160 eur – 1400 eur v hrubom.

zdroj: archív Startitup

Už minulý rok v marci spoločnosť avizovala, že má v pláne otvoriť na Slovensku 20 až 30 reštaurácií v horizonte piatich až šiestich rokov. Číslom jedna je otváranie prevádzok v Bratislave, ďalej v Košiciach  a postupne vo všetkých krajských mestách. Momentálne prevádzky Burger Kingu nájdeš v nákupných centrách Bory Mall a v Avione.

„Na Slovensko sa vraciame, pretože tu úspešne už tri roky prevádzkujeme kaviarne Starbucks a vidíme, ako to funguje. Preto sme sa rozhodli, že na tento trh pridáme ďalšiu značku, taktiež sme pridali aj Pizza Hut, ktorý prevádzkujeme taktiež my,” vyjadrilo sa pre Startitup zastúpenie Burger Kingu pri otváraní prevádzky v Bory Mall.

zdroj: archív Startitup

Burger King spadá pod AmRest Holdings SE, pod ktorý patria aj značk KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks či La Tagliatella, Blue Frog či Kabb. 

Zdroj: Profesia.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá