Čekan sa pustil do Blahu aj do ostatných odporcov Horaliek. Poradil im firmu, ktorú by mali podľa neho bojkotovať tiež

  • Slovensko je v dnešných dňoch rozdelené na dva tábory – milovníci Horaliek a antivaxeri, ktorí ich nenávidia
  • Do druhej skupiny patria aj známe mená ako Ľuboš Blaha
čekan, blaha
TASR/Pavol Zachar/Jaroslav Novák
  • Slovensko je v dnešných dňoch rozdelené na dva tábory – milovníci Horaliek a antivaxeri, ktorí ich nenávidia
  • Do druhej skupiny patria aj známe mená ako Ľuboš Blaha

Už niekoľko dní slovenský internet žije Horalkami. Tie získali svoju popularitu vďaka Online potravinám, ktoré už niekoľko mesiacov pridávajú príspevky, ktoré v čitateľoch môžu vyvolávať mierne pochybnosti o tom, či sú odporcovia očkovania, alebo sa len snažia nediskriminovať druhých.

Pred niekoľkými dňami pridali na svoju stránku krátky príspevok o tom, ako odstránia výrobky od výrobcu Sedita, pretože ich majiteľ sa stotožňuje s názorom, že zaočkovaní by mali mať absolútnu slobodu, na rozdiel od tých, čo sa očkovania nezúčastnili.

Od dnešného dňa sú všetky výrobky od výrobcu #sedita odstránené z nášho predaja !!!nakolko ich majitel sa vyjadril, že…

Posted by online-potraviny.sk on Monday, August 16, 2021

Slovensko sa okamžite rozdelilo na dva tábory. Antivaxeri začali produkty od Sedity nenávidieť, ničiť a postovať na sociálne siete napríklad fotky, kde ich rozbíjajú kladivami. Ďalšia skupina ľudí však spoločnosť podporuje. 

Ak by ste chceli vedieť, čo je nové, tak nové je to, že poslanec Taraba si kúpil keksík. No a keksík si kúpil, aby sa s ním mohol odfotiť a napísať, že keksíky treba bojkotovať. Je to, ako keby ste abstinenciu propagovali kupovaním alkoholu alebo celibát sexom. Alebo napríklad boli úplné pako,“ uviedol na sociálnej sieti spisovateľ Samuel Marec.

Na Tarabu reagovali niekoľkí politici aj známe tváre a pre zmenu začali Horalky podporovať. Včera sme  o nich napísali článok.

Obľúbené Horalky podporuje aj známa stránka Zomri a svoju podporu vyjadrili aj mnohí slovenskí politici. Nájde sa však niekoľko politikov, ktorí sa rozhodli spoločnosť bojkotovať. V tejto chvíli sa bavíme napríklad o Ľubošovi Blahovi a o poslancovi Tomášovi Tarabovi.

zdroj: Kassay/post/horalky-na-elbruse

K týmto dvom sa vyjadril aj Pavol Čekan. V príspevku na svojom Facebooku píše, že na konci júla 2021 Facebook vyhlásil, že pustí do svojich kancelárií len zaočkovaných zamestnancov. Facebook dokonca zavádza povinné očkovanie v USA.

Otázkou Čekana je, či Blaha a Taraba nerozmýšľajú aj nad bojkotom Facebooku. 

„Neplánujú za toto páni Blaha a Taraba a iní významní predstavitelia boja proti očkovaniu bojkotovať aj Facebook? Toto by nemali dopustiť. Povinné očkovanie musí byť pre nich fakt za čiaru. Nemôžu mať predsa dvojaký meter. Vyzývam ich aj na bojkot sociálnej siete Facebook.“

Dnes tu máme "hystériu" s horalkami a inými výrobkami Sedity kvôli vyjadreniu majiteľa I.D.C. Holding o očkovaní.Dnes…

Posted by Pavol Cekan on Wednesday, August 18, 2021

Zdroje: Startitup.sk, FB post Pavol Čekan, FB Samuel Marec

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK