Československá appka Walkee spája aktívnych majiteľov zvierat

  • Walkee je aplikácia, ktorá otvorí nové možnosti pre vás a vášho domáceho miláčika. Vďaka tejto šikovnej appke objavíte nové miesta na venčenie, nájdete najbližšieho veterinára v okolí či parťáka na vychádzku.
image_1425050441.png
  • Walkee je aplikácia, ktorá otvorí nové možnosti pre vás a vášho domáceho miláčika. Vďaka tejto šikovnej appke objavíte nové miesta na venčenie, nájdete najbližšieho veterinára v okolí či parťáka na vychádzku.

 

Walkee je projekt, ktorý vznikol v roku 2014 a pochádza dielne slovenskej spoločnosti eGlu, ktorá sa zameriava na vývin aplikácií. Konkrétne appku Walkee vyvinula pre českého klienta Bioveta a.s., ktorý sa zaoberá výskumom výrobou veterinárnych, imunologických a farmaceutických prípravkov. Aplikácia beží v troch jazykoch (Čeština, Slovenčina a Angličtina) a je voľne stiahnuteľná pre iOS , no v budúcnosti je samozrejme v pláne aj verzia pre Android.

 

Walkee uľahčuje život každému majiteľovi domáceho zvieratka, ktorý napríklad hľadá nové miesta na venčenie či  pomoc pre svojho miláčika  v podobe najbližšej veterinárnej kliniky. Aplikácia ponúka aktuálny zoznam veterinárov ( zatiaľ len v Českej Republike) s kontaktnými informáciami a možnosťou ohodnotiť. Appka tiež umožňuje naplánovať  vychádzku a pozvať na ňu priateľov s ich domácimi zvieratkami.

Vďaka Walkee nájdete vhodné „Venčpointy“. Aplikácia vám zobrazí vhodné miesta na venčenie, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí a vy sa pokojne môžete vybrať na príjemnú prechádzku. Walkee vám tiež ukáže zoznam majiteľov zvierat, ktorý akurát aktívne venčia vo vašom okolí, a za ktorými sa môžete vybrať. Vyhľadávanie v okolí je nastaviteľné a tak môžete hľadať v okolí len napríklad psíkov rovnakej rasy, ako je ten váš. No a nové kamarátstva, či už medzi zvieratami, alebo majiteľmi môžu byť vďaka tejto aplikácií čochvíľa na svete.

 

Asi každý šťastný majiteľ, ktorý sa teší zo svojho domáceho zvieratka má preplnený mobil a počítač jeho fotkami. Problém ale vzniká, keď sa chce v spoločnosti pochváliť nejakým vydareným záberom, ale nevie ho medzi ostatnými fotkami nájsť. Walkee pomôže aj v takejto situácií, keďže appka vytvorí pre vaše zvieratko profil, ktorého súčasťou je aj galéria fotiek. Fotky z galérie môžete samozrejme zdieľať s vašimi priateľmi.

Aplikácia vám tiež pripomenie napríklad očkovania či návštevy u veterinára a tak už nikdy nezabudnete na žiadnu dôležitú udalosť, ktorá na vášho miláčika čaká. Na území Českej Republiky vás tiež bude appka informovať o akútnom výskyte besnoty. Okrem toho plánujú tvorcovia doplniť funkciu nahlásenia strateného psíka, ktorá by automaticky rozoslala správu o strate užívateľom v okolí. Walkee tiež ponúka zoznam produktov od spoločnosti Bioveta, ktoré pomôžu pri zdravotných ťažkostiach vášho zvieratka. 

 

 

zdroj: walkee.bioveta.cz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech