Čo pijú naši slo­ven­skí ino­vá­to­ri a kre­a­tív­ci?

Martina Ditrichová / 6. októbra 2016 / Tools a produktivita

Pit­ný režim je pre člo­ve­ka nesmier­ne dôle­ži­tý. Naši kre­a­tív­ci by o tom vede­li roz­prá­vať. V člán­ku sa dočí­taš, aké pit­né návy­ky dodr­žu­jú, aby boli fresh a plní nápa­dov.

Náš mozog je z prevažnej väčšiny tvorený vodou, tekutiny sú teda jeho hlavnou esenciou. Zdravý pitný režim nám pomáha pohotovo myslieť a zvyšuje koncentráciu a kreativitu. Všeobecne sa odporúča vypiť 2 až 3 litre vody alebo nesladených tekutín denne. Nie všetkým je však čistá voda po chuti, preto sme sa spýtali mladých slovenských kreatívcov a inovátorov, čo radi pijú oni. Nechaj sa nimi inšpirovať

Miloš Šajbidor, Uavonic

Spoločnosť Uavonic sa venuje prevádzke dronov s najmodernejšími senzormi na monitoring, meranie, agroanalýzu a geodetické práce.

dsc_0840

,,Aby som bol svieži, pijem tak 7,8 dvojitých káv denne, čo je v priemere 15 káv. Viem, že je to dosť, tak sa to postupne snažím znižovať. Na vyváženie pijem veľa vody a cvičím. Keď dostanem chuť na "sladké nápoje" ako Cola, uprednostňujem light bez cukru alebo so stéviou. Rád si dám aj vodu z vodovodu, lebo tú máme veľmi chutnú oproti ostatným krajinám."

 

Alexander Ivanov, hire.sk

Hire.sk je nový startup, ktorý bude fungovať ako pracovný portál.

dsc_0835

,,Cez deň sa snažím piť veľa vody alebo čierny čaj. Keď už fakt nevládzem, dám si Simply Colu od Red Bull, to ma vzpruží a ešte je aj prírodná, takže nemám výčitky svedomia. Večer si už potom doprajem dobre vychladené pivo, a keď mám chuť niečo osláviť, dám si kokteil s ginom Nordes, ibižtekom a pomarančovou šupkou."

 

Adrián Csuba, Zelená pošta

Zelená pošta je projekt pre spoločnosti, ktoré potrebujú asistenciu s poštovými zásielkami.

dsc_0841

,,Ja pijem hlavne vodu z vodovodu. Snažím sa dodržiavať zdravý pitný režim. K obedu si dávam pravidelne citronádu a denne max dve kávy. Najlepšie žiadnu. Mám rád fresh štavy s pomarančom a mrkvou. Cez leto na stretnutiach mi najlepšie padne limonáda."

 

Marek Didák, Hype

Hype je reklamná agentúra, ktorej najväčšou vášnou sú digitálny marketing a out of box kreatíva.

bdim3xiy

foto:twitter.com

,,Pijem hlavne vodu, veľa. Každý deň vypijem niekoľko litrov. V zimných mesiacoch mávam chuť na čaj, v letných na pivo. Okrem toho si dám rád kávičku, ktorá je pre mňa spolu s prechádzkou do práce takým ranným rituálom. Sladené nápoje veľmi nemusím, nechutia mi. Keď tak, celkom môžem Simply Colu. Voda je ale v každom prípade základ.:)"

zdroj titulnej fotografie: videoblocks.com

Fotografie boli zhotovené Nikonom.

Pridať komentár (0)