Cro­wd­fun­ding ako HIT, Hithit.sk ako šan­ca pre vaše sny

Lucia Štasselová / 1. decembra 2014 / Tools a produktivita

Aj vy máte svoj sen? Nemys­lím sen, kto­rý sa dosta­ví v prie­be­hu ôsmi­ch hodín spán­ku. Mám na mys­li sen – váš odkaz tomu­to sve­tu, kto­rý si budú ľudia pamä­tať a kto­rý sa nedá naozaj zapla­tiť. Mám na mys­li ori­gi­nál­nu video­h­ru ale­bo album s vašou hud­bou, ale­bo vyda­nú kni­hu, ale­bo vyná­lez, kto­rý uľah­čí život. Nikdy nezaš­ko­dí mať veľ­ký sen…

Bohužiaľ, v tomto materialistickom svete, sú sny drahé – niektoré potrebujú veľa peňazí na to, aby sa zrealizovali. Existuje však možnosť, existuje priestor, kde môže každý umiestniť svoj projekt a kde má šancu každý získať dostatok financií na splnenie svojich snov!

Využite jedinečnú šancu Slovenského centra fundraisingu, ktoré otvára nový vzdelávací kurz 4. 12. 2014 o základoch získavania zdrojov od veľkého počtu prispievateľov prostredníctvom tzv. crowdfundingu. Vzdelávací kurz reaguje na aktuálne trendy a dopyt po tejto téme. Kostru seminára tvorí spojenie inovatívnych prístupov súvisiacich s crowdfundingom a konkrétnych skúseností lektorov pri príprave a realizácii kampaní.

Vedeli ste, že crowdfundingový portál hithit.cz prichádza na Slovensko?

Súčasťou kurzu bude aj prezentácia Aleša Burgera, ktorý je poradcom nadnárodných reklamných agentúr a riaditeľom poprednej eventovej agentúry NEXT LEVEL, s klientmi nielen v  Čechách, ale tiež na Slovensku. Predovšetkým je však spoluzakladateľom najväčšieho česko-slovenského crowdfundingového portálu Hithit.sk, ktorý za necelé 2 roky rozdal na úspešných projektoch viac ako 80.000 EUR. Má množstvo skúseností z príprav i samotných realizácií crowdfundingových kampaní, o ktorých prednáša na pražskej Vysokej škole ekonomickej a ďalších fórach pre manažérov. Od roku 2014 je tiež manažéroem harmonogramu majstrovstiev sveta Red Bull Air Race.

logo_hithit_200_80

Jeho prezentácia obsahuje v skratke mechaniku crowdfundingu, množstvo konkrétnych úspešných príkladov a tiež ukazuje mechanizmus portálu Hithit, teda promovanie projektov a administratívu s ním spojenú. V neposlednej rade vás oboznámi s konkrétnymi výsledkami štatistík, ktoré portál Hithit sleduje.

Skúsenosti z portálu Hithit.cz hovoria, že :

  • 43% projektov je úspešných,
  • 90% projektov, ktoré prekročia hranicu 27%, je úspešných,
  • úspešné projekty vyberú o 20% viac, ako si naplánovali

Zaraďte sa aj vy medzi tých, ktorí si plania svoje sny. Prihláste sa na kurz o crowdfundingu so skúsenými lektormi Eduardom Marčekom a Luciou Štasselovou čím skôr. Čas sa kráti, voda stúpa…

 

Zdroj: blog.fundraising.sk

Pridať komentár (0)