Dokonalá reklama o nezlomnej láske k Audi oslavuje vstup modelu RS6 Avant na trh

  • Športové modely od Audi patria už roky medzi ikony automobilizmu
  • Vstup modelu RS6 Avant na severoamerický trh si zaslúži veľké promo
  • Skvelá filmová reklama splnila tento cieľ na 100%
media.audiusa.com/pexels.com/@sawyersutton
  • Športové modely od Audi patria už roky medzi ikony automobilizmu
  • Vstup modelu RS6 Avant na severoamerický trh si zaslúži veľké promo
  • Skvelá filmová reklama splnila tento cieľ na 100%

Nemecká automobilka Audi oznámila pre severnú Ameriku skvelú novinku, a to príchod jedného zo svojich najikonickejších modelov na tamojší trh. Tak veľká vec a vozidlo, ktoré je možné považovať za ikonické, si vyžaduje rovnako veľkú kampaň, čoho sa Audi chytilo okamžite.

Vstup modelu RS6 Avant na trhy Spojených štátov a Kanady propaguje veľmi podareným, takmer 7-minútovým videom so skvelým filmovým príbehom – An Avant Story.

zdroj: media.audiusa.com

A že je naozaj čo oslavovať, veď trvalo dlhých 25 rokov, kým sa tento model dostáva do oficiálnej ponuky autorizovaných predajcov, informuje značka Audi.

Filmová kampaň rozpráva príbeh o 25-ročnej histórií modelov RS prostredníctvom príbehu malého chlapca, ktorý miluje športové modely od Audi a ako rástol, táto láska sa stále viac a viac prehlbovala. V televízií sleduje automobilové preteky, hráva sa s modelmi jeho obľúbenej značky a so smútkom v očiach sleduje reklamy ponúkajúce na predaj modelu RS 2 Avant z roku 1994, ktorú dopĺňa nelichotivý text „v USA nedostupné“.

Reklama sa na nič nehrá a ukazuje život taký ako je, smutný ale aj pozitívny a plný skvelých okamihov. Hlavný protagonista reklamy postupne dospieva, stále sníva o vlastnom športovom modeli Audi, až spoznáva ženu svojho života s ktorou sa ožení a založia si rodinu, keď sa im narodí dcéra, ktorá je veľkou obdivovateľkou automobilov Audi.

Prežíva najkrajšie obdobie svojho života, ktoré však naruší veľmi smutná udalosť, ale život je raz taký. V závere reklamy si dojatý sadá za volant úplne nového Audi RS 6 Avant, kedy sa jeho detský sen stáva realitou, a o to viac, keď od druhej polovice roku 2020 bude oficiálne dostupný na americkom trhu.

 

„Avant Story zdieľa príbeh celoživotnej lásky človeka k Audi,“ opisuje reklamu trefným spôsobom portál Luxurydaily.com.

Nový model RS 6 Avant už klasicky ponúka športový a agresívny vzhľad, najmodernejšie dizajnové či technologické prvky a výkonný motor ako stvorený pre športovú jazdu. Konkrétne pod kapotou schováva štvorlitrový motor V8 s bi-turbom a hybridnou pomocou.

Celkový výkon 442 kW (600k) ponúkne zrýchlenie z 0-100 km/h za 3,6 sekundy a podľa zvoleného balíka je obmedzená maximálna rýchlosť v rozmedzí od 250 do 305 km/h. Podľa portálu Carscoops.com, jeho cena by sa mala približovať konkurenčnému vozidlu Mercedes-AMG E63, ktorého cena v USA začína na cene približne 97 000 eurách.

zdroje: media.audiusa.com; luxurydaily.com; carscoops.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech