Domino’s Pizza ponúka prácu snov. Jediné, čo musíš robiť, je ochutnávať cesnakový chlieb

  • Predstav si, že by si celý deň nič iné nerobil, len jedol vynikajúci cesnakový chlieb
  • Pizzeria hľadá znalca, ktorý vie rozoznať aj to, kedy správne chrumká
Unsplash.com
  • Predstav si, že by si celý deň nič iné nerobil, len jedol vynikajúci cesnakový chlieb
  • Pizzeria hľadá znalca, ktorý vie rozoznať aj to, kedy správne chrumká

Predstav si, že by tvoja náplň práce nebola nič iné, len to, že by si musel jesť. Domino’s Pizza s pobočkami po celom svete nedávno zavesila na LinkedIn ponuku práce, ktorá sa neodmieta. Upozornil na ňu aj portál Dailymail.co.uk. Jej náplňou je, že budeš ochutnávať chlieb potretý cesnakom.

Ponuka je stále otvorená. Aj keď dream job musíš vykonávať v austrálskom Brisbane, naše pobočky by si mohli zobrať príklad, pretože túto pozíciu všetci potrebujeme.

Years of experience has prepared me for this role. If only I could apply… Applications now open for Domino's Chief Garlic Bread Taste Tester: https://bit.ly/2l13jvB

Gepostet von Don Meij am Montag, 23. September 2019

Reťazec hľadá ľudí naozaj neobvyklým spôsobom. Je si vedomý, že na pozíciu, ktorá ti zarobí 30 dolárov (čo je v prepočte 27 eur) na hodinu bude záujem. Preto si svoj inzerát vyšperkovala najviac, ako sa len dalo. Hľadajú niekoho, kto sa nebojí sacharidov, neidentifikuje sa ako upír, dokonale rozumie pomeru medzi chrumkavosťou a mäkkosťou pečiva a má vášeň pre jedlo, inovácie a miluje zábavu.

Musíš mať skúsenosti

Ak by si chcel byť expert na cesnakové chleby, musíš mať na to príležité skúsenosti – minimálne 5 rokov skúseností v konzumovaní cesnakového chleba, dostatočné pochopenie na spojenie medzi pizzou a cesnakovým chlebom, profesionálne poháriky. Dôležité je aj to, či si si v minulosti popálil aspoň raz prsty, keď si sa príliš skoro chytil horúceho cesnakového chleba alebo máš históriu v súdení ľudí na základe toho, čo konzumujú.

Calling all garlic bread lovers!You butter believe it – Domino's is on the hunt for a Chief Garlic Bread Taste…

Gepostet von The Gourmand & Gourmet am Dienstag, 24. September 2019

Na obed máš zadarmo pizzu alebo ďalší cesnakový chlieb

Práca, ktorú ponúkajú je, bohužiaľ, len na jeden deň. Pracovný čas je 7,5 hodiny + obedná pauza, počas ktorej dostaneš obed zadarmo. Na výber je pizza alebo ďalší cesnakový chlieb.

Zaujímavosťou je, že aj keď je Domino’s primárne pizzeria, ich cesnakovému chlebu sa mimioriadne darí. Napríklad minulý rok na Austrálsky národný cesnakový deň spoločnosť predala skoro 42-tisíc chlebov.

Zdroj: Linkedin, Dailymail.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK