Dostaň sa na novú úroveň s bratislavským Rockstart Answers

  • Rockstart, založený v Amsterdame patrí spolu so Startupbootcamp medzi najlepšie európske akcelerátory. Koncept Rockstart Answers založil Gregor Noltes v roku 2011.
image_1436948683.jpeg
  • Rockstart, založený v Amsterdame patrí spolu so Startupbootcamp medzi najlepšie európske akcelerátory. Koncept Rockstart Answers založil Gregor Noltes v roku 2011.

 

Rockstar Answers je globálna komunita podnikateľov a iných osôb v súvisiacich odvetviach, ktoré stimulujú kultúru zdieľania vedomostí, znalostí a pay-it-forward mentalitu v rámci lokálneho startup ekosystému. Zúčastňuje sa ho 5 startupov s krátkymi pitchmi a 40-50 ľudí, ktorí im pomôžu v zodpovedaní ich pálčivých otázok. 

 

V bratislavskom RubixLabe dá na evente 28. Júla 5 startupov 3min pitch, nasleduje 3min Q&A a potom nasleduje 3min na odpovede, feedback. Startup položí svoju aktuálnu otázku, ktorú potrebujú vyriešiť a v „publiku“ sedí 40-50 ľudí, ktorí im na papier napíšu odpoveď/radu. Sú to napr. odborníci z konkrétneho odvetvia, iné startupy, mentori, investori, atď. …

 

Predbežný zoznam startupov:

 

Firminside – Viktor Stefanak, Peter Vyberci

Linpresso– Andrej Ocenas, Miro Talian, Ludovit Nastisin

QID.Company – Richard Fekete, Jakub Voskár, Rastislav Ujmiak, Filip Švec, Martin Detko

gocatchme – Vladimir Klimant, Michal Šnajdar, Jindřich Dvouletý

Wakesapp – Martin Skakala, Jan Skakala, Michal Korman, Richard Rostecky, Matej Mihalech

 

 

Event trvá 2-3 hodiny a koná sa raz za 2-3 mesiace vždy v ranných/doobedňajších hodinách, ktorého súčasťou je aj káva a raňajky. Tento event typu many-to-one feedback veľmi pomáha startupom v zodpovedaní ich najťažších otázok. Prostredníctvom tohto špeciálneho formátu, Rockstart Answers série lokálnych eventov prináša dokopy energickú zmes startupov, podnikateľov, mentorov a investorov. Tento koncept je nápomocný pre startupy, ktoré sú ešte len v early stage alebo seed stage.

 

Ak chceš byť súčasťou publika a pomôcť startupom nezabudni si registrovať vstupenku – zadarmo na nasledujúcom odkaze, najneskôr 2 hodiny pred eventom. Pridať sa k eventu na facebooku nestačí.

 

 

 

Zdroj: rockstart.com/answers/bratislava/

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK