ELE­VEN JAMES: Čas na zme­nu!

Dávid Hudák / 15. apríla 2014 / Lifehacking

Kaž­dý by sa raz chcel stať maji­te­ľom luxus­ný­ch hodi­niek. NIe­kto­rí dokon­ca hovo­ria, že hodin­ky robia muža. Vo sve­te biz­ni­su to pla­tí dvoj­ná­sob­ne. Kúpa dra­hý­ch hodi­niek nie je vôbec már­no­trat­nos­ťou ani budo­va­ním si vlast­né­ho ega. Pred­sta­vu­je inves­tí­ciu. Inves­tí­ciu do seba. 

 

Väčšina mužov v produktívnom veku si ich však nemôže dovoliť a samotnú kúpu odsúva na neskôr. Raz, keď zarobí... Prečo ale pracovať celý život a dopriať si luxus až na jeho sklonku?

Nad touto otázkou sa pravdepodobne zamýšľal aj Randy Brandoff, zakladateľ spoločnosti menom Eleven James, ktorá formou akéhosi prenájmu robí z luxusných pánskych hodiniek dostupnejší artikel.

Eleven James funguje na báze členstva. Mesačný poplatok začína na úrovni 249 dolárov a končí na 1599 dolárov. Ak vstúpite do klubu, hodinky v hodnote od 7 000 do 50 000 dolárov si môžete užívať po dobu dvoch mesiacov. Ako to už býva zvykom, a to nielen u žien, prvých pár mesiacov ich nedáte z ruky, neskôr sa vám ešte páčia a najneskôr po roku ich už chcete vymeniť. Tejto teórie sa od začiatku drží aj samotný zakladateľ. Ročný program Eleven James tak umožňuje obmenu troch alebo šiestich rozličných hodiniek, v závislosti od výšky poplatku.

 

 

Tento americký startup spustil svoju činnosť len na konci minulého roka a už dnes využíva jeho služby niekoľko stoviek klientov. Raketovému nástupu výrazne dopomohol funding vo výške 1,4 mil. USD, ktorý poskytli strategickí investori.

 

Eleven james

 

Členstvo v klube Eleven James neponúka len luxus v podobe hodiniek svetových značiek ako Audemars Piguet, Vacheron Constantin, Patek Philippe, Girard-Perregaux, IWC, Panerai, Rolex, Hublot či Zenith. Vstup na exkluzívne spoločenské akcie je tiež jedným z benefitov. A vďaka nemu si členovia budujú svoj osobný štýl.

 

 Zdroj: elevenjames.com

Pridať komentár (0)