Festival Káva Čaj Čokoláda

Popis udalosti

Ahoj kávomil, čokožrút, čajíčkar.
✨☕️✨🍵✨🍫✨
Interiér čarovnej Starej tržnice v srdci Bratislavy sa opäť zmení na najväčšiu kávovú, čokoládovú a čajovú udalosť roka. Prenikavá vôňa výberovej kávy, okúzlujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády sa bude vznášať v okolí Starej tržnice 🗓 7. a 8. novembra 2019. 🗓
✨☕️✨🍵✨🍫✨
Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podlahnite s nami čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Na festivale si okrem iného môžete spraviť radosť množstvom remeselných výrobkov, ručne vyrábaných šperkov, dizajnérskych kúskov, literatúrou ale aj umením.
🎥🎚🎙📸🏆🎤🎷
Náš celodenný sprievodný program vás prevedie novými trendami, tradičnými postupmi, alternatívnymi metódami a bohatou kultúrou. Pripravujeme pre vás diskusie, prednášky, súťaže, workshopy, cestovateľské kiná, hudbu a mnoho ďaľšieho.
‼️⬇️‼️
Predaj 1-dňových vstupeniek (5€) je priamo na mieste, ale aj v predpredaji.
Predaj 2-dňových vstupeniek (8€) je iba v predpredaji!
🎟PREDPREDAJ: http://bit.ly/kccbratislava2019
‼️⬆️‼️
Prídite s nami spoznať najlepších baristov, pražiarov, chocolatierov, či teatendrov. Venujte tieto dva dni sebe, objavte nové chute, relaxujte, zabávajte sa.
🗓⏰🏛
Tešíme sa na vás 7. a 8. novembra od 9:00 do 20:00 v historickej budove Starej tržnice na Námestí SNP v Bratislave.

– prednášky
– diskusie
– súťaže
– degustácie
– workshopy
– cestovateľské kino
– food pairing
– show
– Dj’s
– chillout zóna
– umelecké expozície
– literatúra
a mnoho ďaľšieho.

Programom vás bude sprevádzať šikovný moderátor Matej Mett Martinček 🎤.