Ivana Brutenič: Ako začať využívať svoj LinkedIn profil naplno

23434934_1725586087453230_2844890283544021896_n
Popis udalosti

Milí študenti, priatelia, priaznivci,

ďalšia prednáška Maxman University bude viac o interaktívnom zdieľaní praktických príkladov a odporúčaní o tom, čo je dôležité nepodceniť pri hľadaní práce. Prečo je dôležité budovať svoju osobnú značku a nie len bezhlavo rozosielať životopisy vám príde porozprávať Ivana Brutenič.

Môže nám LinkedIn pomôcť nájsť dream job alebo je to len mýtus? Ako si upraviť profil tak, aby ma odlíšil od ostatných uchádzačov a zaujal? Ako prekonať konkurenciu, dostať sa na pohovor a získať zaujímavú pozíciu? Okrem odpovedí nielen na tieto otázky nám Ivana prezradí ako sa vyhnúť chybám, o ktorých možno ani nevieme, že ich robíme ak máme viac ponúk.

Pred takmer dvanástimi rokmi Ivana Brutenič založila personálno-poradenskú spoločnosť EXACT RECRUITMENT. Roky sa venuje kariérnemu koučingu a poradenstvu a je autorkou programu Kariérny akcelerátor. Vie, že dream job nie je iba mýtus a spája klientov s prácou, ktorá ich bude napĺňať a zároveň využívať ich talent. Vyškolila už stovky personalistov z korporácií aj slovenských firiem, ako riešiť nedostatok kvalifikovaných ľudí, ako vybrať kvalitného zamestnanca či ako využívať na nábor sociálne siete a networking. Je špecialistkou na LinkedIn a venuje sa LinkedIn stratégiám. Viac informácii o Ivane Brutenič nájdete na www.ivanabrutenic.com

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť a dozvedieť sa viac o tom, ako začať budovať úspešnú kariéru aj cez LinkedIn.

Teší sa na vás Ivana Brutenič a tím Maxman Consultants.

Prednášku podporil portál Startitup.