Matěj Krejčí: Ako začať, keď chceš s niečím začať

24172751_1747848635226975_7549725632934560018_o
Popis udalosti

Milí študenti, priatelia, priaznivci,

je pred nami koniec semestra Maxman University a ešte predtým, ako sa naladíte na vianočnú atmosféru sa môžete tešiť na poslednú inšpiratívnu prednášku v tomto roku. O tom, ako začať, keď nevieme kde a či vôbec začať nám príde porozprávať Matěj Krejčí.

Poznáte ten pocit, keď si myslíte, že máte dobrý nápad? Viete, že by ste chceli niečo zrealizovať – napísať knihu, založiť firmu či niečo iné… Začnete premýšľať či je to naozaj taký dobrý nápad a ste plný pochybností či áno či nie. Matěj nám na prednáške prezradí ako realizovať nápad, ktorý máme a ako zistiť či tento nápad stojí za realizáciu. Okrem toho sa s nami podelí o cenné nástroje na motiváciu a realizáciu.

Matěj Krejčí je poradca, lektor a tréner. Špecializuje sa na témy psychológia, spokojnosť, vnútorná motivácia a osobný potenciál. Skúsenosti čerpá z praxe, výskumu o osobnom rozvoji a vedení ľudí. Preškolil už viac ako 2000 ľudí a takisto rád prednáša na rôznych českých aj slovenských konferenciách. Jeho osobné motto je: „Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.“

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť a zistiť ako začať realizovať svoje nápady.

Teší sa na vás Matěj Krejčí a tím Maxman Consultants.

Prednášku podporil portál Startitup.