Popular Night | Nová Cvernovka

25299437_1349693845153950_4989951159271782135_n
Popis udalosti

Legendárna Popular® Night, plná skvelej hudby, je späť na scéne!

V klubových priestoroch Novej Cvernovky Popular® crew voľne nadviaže na svoje hudobné posolstvá.

Živé vystúpenia projektov The Grand Buffet a Sine Ray hudobne doplnia djské sety chalanov z Popular®.

11.Mája / May 11th 2018 – Piatok / Friday – Popular® Night – HUDBA edition

The Grand Buffet – Live (https://goo.gl/J74Grq)
Sine Ray – Live (http://goo.gl/nKXmiP)
Rafo (https://soundcloud.com/cosmicbrothers)
Pure (https://gopopular.com/pages/pure)
EMD (https://soundcloud.com/emd)
Wnchnz (https://soundcloud.com/wnchnz)

Vstupné cez Tootoot: 5€
Link: https://tootoot.fm/en/events/5ac33bfbc1abe40d90ef01ac

THE GRAND BUFFET

Výnimočný projekt Petra Lipu mladšieho, spája a kombinuje rôzne hudobné žánre.

Soul, EDM, Hip Hop, Funk, Nu Jazz, Experimentálna hudba a improvizácia, všetky tieto ingrediencie namixuje do fascinujúceho hudobného kontextu. Beaty a sample z vlastnej vedeckej produkcie sú na pódiu doplnené excelentnými výkonmi hudobníkov.

Hudobná oslava, ktorá vás prenesie do viacerých kútov sveta, a počas ktorej sa kapela aj publikum úplne strácajú v rytmoch koncertu.

Peter Lipa ml – klávesy, laptopy, sampler, vocoder. Michal Fedor – bicie, woodpack.

SINE RAY

Sine Ray je zoskupenie troch hudobníkov – Adama Dekana (pady & klávesy), Martina Iľanovského (modular synth) a Martina Madra (akustické bicie). Každé ich vystúpenie je založené na improvizácií čo trochu pripomína jazzový mindset.

Najzaujímavejšie je, že každý z nich pochádza z úplne iného backgroundu. Adam sa vždy venoval elektronike od Popu až po IDM a zdokonaľovaniu svojho živého hrania; Martin I. dlhé roky hráva ako DJ open minded elektronickú aj živú hudbu od Housu po Disco a všetko okolo; Martin M. by bez bicích a perkúsií nevedel ani dýchať, to potvrdzujú všetky jeho projekty.

Na ich koncerte zažijete vždy niečo iné, ovplyvňené jazzom, housom, technom, alebo aj psychedéliou a africkými rytmami. Toto všetko v 110 BPM.

Popular® DJ crew

Značka Popular® je dobre známa bratislavskému publiku predovšetkým vďaka nápaditému grafickému dizajnu, rovnomennej módnej značke a kvalitnej hudbe.

Popular® Djs počas svojej existencie priniesli na Slovensko mnohé významné osobnosti tanečnej hudby a veľa ďalších supportovali na akciách doma a v zahraničí.

Z mnohých spomenieme mená ako: Nina Kraviz, Bjarki, Dixon, Jazzanova, Maurice Fulton, Lindstrom, Dj Deep, Mike Huckaby, Volcov, Chez Damier, Rick Wade, Metro Area, Move D, Juju & Jordash, Kraak & Smaak, Vakula, Anton Zap, Linkwood, Kon, Jus-ED, Shuya Okino, Junior Boys, Trickski, Deep Space Orchestra, Soulphiction, Takaaki Itoh, Jeff Milligan, Marc Romboy, Nicholas, Paradiso Rhythm, Sebo K, Kid Sublime, Dj Mitsu the Beats, Cro-Magnon, Eddy Ramich ai.

Za posledných 15 rokov odohrali klubové noci a hudobné festivaly po celom Slovensku, a v mnohých mestách Európy – v Berline, Antverpach, Prahe, Brne, vo Viedni, Ljublane, Krakowe, Budapesti, Londýne ai.

Popular Djs crew tvoria Rafo, Pure, Tasun, EMD a Wnchnz – sú to hudobní entuziasti, mnohí z nich vášniví zberatelia platní.

Ich hudobný záber je veľmi široký, ovplyvňuje ho tanečná a posluchová hudba rôznych žánrov z celého sveta – hip-hop, soul, jazz, disco, rare grooves, broken beat, house až po techno – zvuk Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu, Londýna či Philadelphie.

Pravidelne ich môžete vidieť a počúť na akciách Popular Night, Soulmatez, Groovy Saturdays, Edit!, Dynamic Soul či Sunset Vibez.

Hip-hop | soul | jazz | disco | rare grooves | broken beat | house | techno

Vstupné cez Tootoot: 5€
Link: https://tootoot.fm/en/events/5ac33bfbc1abe40d90ef01ac

RA Event: https://www.residentadvisor.net/events/1104093

partners: KOMPOT.sk | Nová Cvernovka | Radio_FM | Scena_FM | Tootoot | Popular DJs