Exponea prekvapila zamestnancov, kúpila im polovicu obľúbenej reštaurácie

  • Väčšina firiem má stravné lístky, niektoré bezplatné obedy, zopár aj vlastného kuchára, ale Slovensko už má technologickú spoločnosť, ktorá svojim zamestnancom kúpila podiel v obľúbenom bistre Bratiliano.
collageexpo
  • Väčšina firiem má stravné lístky, niektoré bezplatné obedy, zopár aj vlastného kuchára, ale Slovensko už má technologickú spoločnosť, ktorá svojim zamestnancom kúpila podiel v obľúbenom bistre Bratiliano.

Od polovice septembra môže celý team Exponea obedovať bezplatne v reštaurácii šéfkuchára Maroša Kubalíka. Ten už 17 rokov miluje hľadať a kombinovať nové chute.

Bratiliano sme si vybrali aj preto, že keď sme raz na ráno povedali Marošovi, že by sme chceli klienta pozvať na obed na niečo špeciálne, tak nás na obed čakal úžasný steak z klokana s batatovými hranolkami, ktorého ingrediencie “odbehol” Maroš kúpiť priamo do Viedne” hovorí Peter Irikovský, CEO spoločnosti Exponea.    

expo3

Bistro bude naďalej otvorené aj pre iných návštevníkov, ale špecialisti na dátovú analytiku a automatizáciu z Exponea v ňom budú mať rezervované miesto, možnosť dostať do menu svoje obľúbené jedlá, využiť bistro aj na súkromné oslavy za zvýhodnených podmienok a tiež možnosť pozývať budúcich kolegov a klientov na špeciálne ochutnávky. Keďže v Exponea funguje Foodie Geek Club, prekvapia ich na špeciálnom menu okrem obľúbených jedál ako hovädzie líčka na víne alebo bio lososa s čerstvým šalátom aj slávky na kokosovom mlieku, teľacie osso – buco s rizotom, alebo možnosť objednať si bezlepkové verzie obľúbených jedál.

expo

Exponea je jedným z najrýchlejšie rastúcich hráčov na svetovom trhu pokročilej dátovej analytiky spojenej s automatizáciou marketingu. Medzi jej klientov patria najväčšie e-commerce skupiny ako Rocket Internet či Rockaway, ako aj mimoriadne rýchlo rastúce e-commerce firmy ako Kiwi.com alebo Zoot. Po otvorení kancelárií v Palo Alto a Bratislave Exponea otvára ďalšie priestory v Prahe a v Londýne. Zoznam voľných pozícii pre rôzne krajiny nájdu záujemcovia na webovej stránke.

expo1

zdroj fotografií: archív exponea, zdroj titulnej fotografie: startitup.sk/welcometobratislava.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech