Facebook predstavil skvelú reklamu. V hlavnej úlohe sú Mupeti

  • Rodina produktov na videohovory Portal sa rozrástla o troch nových členov
  • Portal, Portal Mini a Portal TV ponúknu Full HD displej a vysokokvalitnú kameru
  • Predstavenie nových produktov propaguje reklama v hlavnej úlohe s Muppets
=ú§péiáuýt
newsroom.fb.com - youtube.com/Portal from Facebook
  • Rodina produktov na videohovory Portal sa rozrástla o troch nových členov
  • Portal, Portal Mini a Portal TV ponúknu Full HD displej a vysokokvalitnú kameru
  • Predstavenie nových produktov propaguje reklama v hlavnej úlohe s Muppets

Facebook rozšíril svoju produktovú radu zariadení Portal pre domáce videohovory o trojicu nových modelov: Portal, Portal Mini a Portal TV, ktoré predstavujú nový spôsob videohovorov prostredníctvom Messengeru a služby WhatsApp v ešte väčšom počte krajín, ako doteraz. Produkty Portal budu najnovšie okrem Spojených štátov a Kanady dostupné aj v Austrálii, Novom Zélande a v štyroch krajinách Európy, medzi ktoré Slovensko bohužiaľ nepatrí.

zdroj: newsroom.fb.com

Modely Portal a Poratl Mini vyzerajú ako nenápadné fotorámčeky, no prvý pohľad klame. V skutočnosti to sú prenosné dotykové obrazovky s 10,1″ resp. 8″ Full HD displejom, ktoré sú okrem iného vybavené výkonným reproduktorom, niekoľkými mikrofónmi a 13 Mpx kamerami, informuje oficiálna tlačová správa. Vďaka týmto špecifikáciám ponúkajú jednoduchý a všade prístupný spôsob videohovorov so svojimi blízkymi. Okrem využitia na videohovory je možné počúvať detské audio knihy, využiť ho ako fotorámik či sledovať na ňom Facebook Watch videá. K dispozícií sú na stiahnutie aj rôzne appky, ako napr. Spotify.

Trojicu nových modelov uzatvára Portal TV, ktorý je ako vyplýva z názvu určený na použitie k televízii. Nedisponuje displejom ale len zabudovanou 12,5 Mpx kamerou a rôznymi snímačmi.

Pri verzii Portal by sa mala cena v Spojených štátoch bez dane pohybovať okolo 160 € a verzia mini by mala stáť okolo 120 €. Portal TV by mal mať cenovku niekde v rozmedzí dvoch produktov, približne na úrovni 140 €. Všetky modely je možné ovládať hlasom a disponujú inteligentnou kamerou, ktorá sa za volajúcim bude otáčať, no pri oficiálnom predstavení modelov sa neuvádza maximálny uhol natáčania.

zdroj: newsroom.fb.com

TV Reklama

Nový produkt si zaslúži kvalitnú reklamu, ktorá zaujme a dokáže diváka presvedčiť ku kúpe výrobku. V tomto prípade si to podľa adage.com do rúk vzala pobočka agentúry Anomaly v Los Angeles v spolupráci s kreatívnym tímom Facebooku. Hlavnú úlohu obsadili plyšový Mupeti od Disney, ktorí ukazujú jednoduchosť a výhody využívania produktov Portal v jeden a pol minútovej reklame.

zdroje: newsroom.fb.com; adage.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech