Google maps budú vedieť predvídať tvoju cestu skôr než ty

  • Google maps pridáva k svojim funkciám pre Android rozhranie, vďaka ktorému bude ich softvér ešte múdrejší.
google-maps-stock-android_2.0.0 (1)
  • Google maps pridáva k svojim funkciám pre Android rozhranie, vďaka ktorému bude ich softvér ešte múdrejší.

Niektorí si možno povedia, že je to prirodzeným progresom, na ktorý čakali už dlhšie, iným to príde ako predstava z budúcnosti, avšak nové rozhranie Goole maps Driving mode bude predvídať tvoju cestu, ktorú bude vedieť predpovedať na základe tvojej histórie lokácií a vyhľadávaní. Aplikácia potom poskytne informácie o možnostiach trasy a situácii na cestách, ktoré navyše naživo aktualizuje.

Appka využíva rovnaký algoritmus ako Google now cards, ale na mieru upravený pre cesty autom. Aj keď už dávno vieš, ako sa do bodu B dostaneš, ušetríš čas tým, že navigáciu budeš môcť spustiť cez shortcut a bez nutného zadávania ti rovno otvorí tvoju trasu.

google-earth-maps-icons

 

Aplikácia Google maps 9.19, ktorá má možnosť Driving mode sa momentálne dáva preč z Play store a dočasne nebude prístupná v celom rozhraní. Bude možné nainštalovať ju manuálne, ale zistovať ako nastaviť jednotlivé detaily môže byť trochu komplikované. Zatiaľ, čo budeme čakať na to, aby sme driving mode mohli využívať opäť naplno, ostáva nám len dúfať, že Google tento problém napraví.

nexus2cee_2016-01-12-16.36.45_thumbnexus2cee_2016-01-12-17.40.32_thumbnexus2cee_2016-01-12-18.25.02_thumb

Zdroj: theverge.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech