Horúca novinka na bratislavskom obchvate

  • Zistili sme, čo sa skrýva za netradičným sprejerským počinom na jednom z bratislavských bilboardov. Odhalenie prekvapí aj teba.
14713628_1329274873749381_8230077548562550264_n
  • Zistili sme, čo sa skrýva za netradičným sprejerským počinom na jednom z bratislavských bilboardov. Odhalenie prekvapí aj teba.

Ak ste v poslednom týždni jazdili autom okolo bratislavského obchvatu, určite ste si rovnako ako my všimli, že z megaboardu pri ceste sa stalo obrovské biele plátno. Z ničoho nič sa pri ňom začali objavovať sprejeri v kapucniach, ktorí ho postupne menili na záhadné street art dielo. Spočiatku nikto nechápal, o čo ide, obrázok postupne deň za dňom dostával reálne kontúry a dnes je konečne jasné, čo je za tým.

img_4375

Foto: Startitup

Výnimočnú kampaň, priniesla do Bratislavy automobilka Audi, ktorá tak vyslala jasné posolstvo, pre koho je  dlho avizovaná Audi Q2 určená. Nový model s nespútanou povahou a fresh mladistvým dizajnom je rovnako nedefinovateľný, ako jeho majiteľ – kreatívec s mladým duchom, športový nadšenec a dravý biznismen v jednom. Je to SUV, crossroad, coupe či športové auto?

img_4380

Foto: Startitup

 

Popravde, má z každého trochu a o to ho robí jedinečným. Je len na tebe, čo v ňom objavíš. Zmestí sa totiž do neho všetko to, čo poskytujú jeho väčší terénni súrodenci z radu SUV, zároveň má štýl limuzíny aj húževnatosť „športiaku“. Nové Q2 je prispôsobené rýchlemu mestskému životu a pripravené na každú výzvu. Kreatívneho ducha auta vyzdvihuje rovnako tvorivá kampaň.

1920x1080-macao-mv-04-coupe-rgb

Foto: Audi.sk

 

Okrem štandardného pohodlia a bezpečnosti nový model ponúka atraktívny vizuál inšpirovaný geometrickými tvarmi, nechýba ani pokročilá technológia a elektronika typická pre vyššie modely. Sebavedomie a športový výraz modelu dodávajú výkonné dvojlitre TDI a TSFI s výkonmi od 116 do 190 koní, ako aj možnosť prevedenia štvorkolky. Cieľom automobilky bolo vytvoriť vozidlo, ktoré cieľavedomému majiteľovi poskytne originálny imidž a podtrhne jeho individualitu.

audi-q2-v1-492114-1150x16Foto: tech.everyeye.it

S Audi Q2 máš priestor pre vytvorenie vlastného štýlu pomocou širokých možností farebných variácií karosérie, interiéru, poťahov sedadiel či kreatívnych líšt. Mladej generácii tech nadšencov ide Audi v ústrety využitím najmodernejších technologických inovácií.

 

q2-g05

Foto: Audi.sk

Zdroj titulnej foto: facebook.com/AudiSlovensko

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK