Ikea si strieľa z najnovšieho produktu od Apple. Prirovnáva ho ku kuchynskej pomôcke

  • Ikea opäť popustila uzdu kreativite
  • Najnovšie reaguje na predstavenie nového počítača od Apple
pixabay.com, archív Startitup
  • Ikea opäť popustila uzdu kreativite
  • Najnovšie reaguje na predstavenie nového počítača od Apple

Nový Mac Pro je absolútne to najvýkonnejšie zariadenie z dielne Apple, ktoré poslúži tým najnáročnejším používateľom. Nový Mac Pro poháňa procesor Intel Xeon s až 28 jadrami, ktorému sekunduje neuveriteľných 1.5 TB operačnej pamäte RAM. Cena tejto mašiny začne na 5 999 dolároch.

Mac Pro VS IKEA!

Gepostet von AreaNetworking.it am Mittwoch, 5. Juni 2019

Na túto horúcu novinku z dielne Apple vtipným spôsobom reaguje aj Ikea. Tím spoločnosti sa na najnovší Mac pozrel čisto pragmaticky. Ikea nie je totiž jediná značka, ktorej tento model počítača pripomína strúhadlo, aké má doma zrejme každý z nás.

Technologickou novinkou týdne je bezesporu odhalení podoby počítače s ultravýkonným 28-jádrovým procesorem. My vám…

Gepostet von IKEA am Mittwoch, 5. Juni 2019

„Technologickou novinkou týždňa je bezpochyby odhalenie podoby počítača s ultravýkonným 28-jadrovým procesorom. My vám predstavujeme nie menej dizajnového pomocníka, cez ktorý ti pri dôslednom strúhaní neprepadne ani jadierko,“ vyjadrila sa k svojmu produktu Ikea.

IKEA a Kanye

Ikea je svojimi humornými vizuálmi známa už pomerne dlho, ide o neodmysliteľný bod ich marketingu. Filozofiu spoločnosti si zamiloval aj raper Kanye West ten sa v rozhovore pre rádio BBC vyjadril, že by mal spoločnosti pomáhať s interiérovým dizajnom.

Populárny reťazec rýchlo reagoval a vtipným príspevkom na Facebooku si vystrelil z raperovho klipu Famous. Išlo o fotku obrovskej postele, ku ktorej Ikea napísala „Hej, Kanye, veľmi by sme chceli vidieť, čo vytvoríš. Mohli by sme ťa urobiť slávnym.“

Hej Kanye, we’d love to see what you’d create…we could make you Famous!

Gepostet von IKEA am Montag, 1. August 2016

Gigantická posteľ bola narážkou na videoklip k piesni Famous, v ktorom West leží v posteli s voskovými figurínami nahého Donalda Trumpa, Rihanny či Taylor Swift. Posledná veta si strieľa z časti textu danej piesne, kde West spieva o tom, ako Taylor Swift preslávil.

Gepostet von Daniela Černeková am Donnerstag, 6. Juni 2019

Túžby Westa pracovať pre Ikea sa chytil aj internet. Ľudia začali premýšľať ako by raperove návrhy asi vyzerali. Jedným z nich je podarený návrh stoličky s názvom Kardåsh, ako ušitý na mieru jeho manželke Kim Kardashian.

Zdroj: BBC.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK