Slováci masovo vykupujú lístky na Imagine Dragons, najdrahší stojí skoro 400 eur

  • Nápor bol taký silný, že organizátorom po pár minútach spadol web
  • Web bol po pár minútach opäť obnovený a predaj vstupeniek mohol pokračovať ďalej
Imagine Dragons
Imagine Dragons, YouTube/reprofoto/Imagine Dragons Live at Lollapalooza Berlin 2018
  • Nápor bol taký silný, že organizátorom po pár minútach spadol web
  • Web bol po pár minútach opäť obnovený a predaj vstupeniek mohol pokračovať ďalej

Festival LOVESTREAM, na ktorom hlavým headlinerom budú Imagine Dragons, dnes o 11:00 spustil predaj vstupeniek, ktorých cena za prvých 5 555 kusov bola 159 eur. Nápor bol taký silný, že organizátorom po pár minútach spadol web.

„Vedeli sme, že záujem o lístky bude veľký. Ale ten obrovský nápor fanúšikov sme skutočne nečakali ani v najodvážnejších snoch. Takže ďakujeme všetkým za trpezlivosť, chlapci z IT pracujú na tom, aby sme web zastabilizovali. Len nás to utvrdzuje v tom, že kto si nekúpi lístok dnes doobeda, pravdepodobne ho v limitovanej cene nedostane. Ďakujeme, ste úžasní,“ povedali redakcii Startitup organizátori festivalu.

Web bol po pár minútach opäť obnovený a predaj vstupeniek mohol pokračovať ďalej.

Festival prinesie tento rok so sebou niekoľko zmien. Okrem toho, že sa bude konať na inom mieste a v inom termíne, aj v ďalšom roku privíta megahviezdu. Bude ňou jedna z najžiadanejších koncertných kapiel súčasnosti, Imagine Dragons. 

Lovestream festival síce ostáva v hlavnom meste, avšak v roku 2023 plánuje zmenu svojho miesta. Konať sa bude na vajnorskom letisku. Najdrahšia, trojdňová vstupenka vo VIP stojí 399 eur, za jednodňovú vstupenku do VIP dáš 189 eur. 

Trojdňové vstupenky sa v limitovanom počte predávajú za 159 eur, neskôr budú stáť 189, resp. 229 eur. Jednodňovú vstupenku potom kúpiš za 89 eur.

Najpodstatnejšou však pre tohtoročný festival ostáva samotná hudba a radosť z nej, v dôsledku čoho bude festival končiť hviezdnym headlinerom Imagine Dragons. Jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti na Slovensko zavíta so svojou plnohodnotnou koncertnou šou plnou hitov Mercury World Tour. Kapela svoj koncert odohrá 20. augusta 2023.

„Po úvodnom ročníku festivalu sme chceli udržať latku rovnako vysoko, hádam sa nám to touto skvelou kapelou podarilo, teší nás to o to viac, že pôjde o 90-minútový plnohodnotný koncert, ktorý bude krásnym záverom nášho trojdňového festivalu,“ prezrádza organizátorka Silvia Nemčovičová s tým, že kvôli tomuto headlinerovi sa organizátori rozhodli pre posun v kalendári na mesiac august. „Veríme, že to všetci fanúšikovia ocenia,“ dodáva. 

Festival sa bude aj v roku 2023 konať počas troch dní. Brány festivalu sa tento rok otvoria v piatok 18. augusta (v obedňajších hodinách) a zatvoria sa v pondelok o 12:00.

V areáli sa bude nachádzať viacero festivalových pódií. Areál takisto ponúkne svojim návštevníkom štandardné festivalové služby, ako sú toalety, kemping, parking, pitná voda, gastro stánky, oddychové a iné zážitkové aktivity, detská zóna, VIP zóna a mnohé ďalšie.

Za trojdňovú vstupenku na festival zatiaľ zaplatíš 159 eur. Tá zahŕňa vstup na festival počas celého jeho trvania. Avšak možnosť campingu v stanovom mestečku nie je v tejto cene. Prvých 5 555 ks je za túto zvýhodnenú cenu a následne sa bude cena vstupenky zvyšovať.

Vstupenka na jeden deň, konkrétne na nedeľu 20.8.2023, kedy vystúpia aj Imagine Dragons stojí 89 eur. Ďalšou možnosťou je trojdňová VIP vstupenka, ktorá okrem vstupu na celý festival zahŕňa aj samostatný vchod na festival, VIP priestor pri pódiu, vlastné WC, taktiež aj food zónu a bar. Rovnako ako pri iných lístkoch možnosť campingu v stanovom mestečku nie je v cene zahrnutá.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá