Impact HUB už onedlho v Bratislave

  • Vyspovedali sme skupinu mladých ľudí, ktorí stoja za projektom HUB Bratislava. A sú to ľudia s veľkými očakávaniami.
image_1392209801.jpeg
  • Vyspovedali sme skupinu mladých ľudí, ktorí stoja za projektom HUB Bratislava. A sú to ľudia s veľkými očakávaniami.

Jedna z celosvetovo najznámejších coworkingových značiek prichádza na Slovensko. Hub je o stretávaní sa, učení, práci a podnikaní. Ak si nezávislý podnikateľ, kreatívny študent alebo šikovná holka na materskej hľadajúca inšpiratívne miesto pre rozvoj svojich schopností, môže práve HUB predstavovať to pravé miesto pre tvoju realizáciu.

Musíme konštatovať, že už dnes je v Bratislave na výber pomerne dobrá ponuka coworkingových centier ako Connect alebo Spot. Hub to teda nebude mať lahké.

Ceny pre potenciálnych záujemcov ešte nie sú stanovené, no podľa nás ich môžeme očakávať na úrovni toho, čo je v Prahe. Jednotlivé členské tarify sú rozdelené podľa počtu hodín, ktoré chcete v Hube mesačne stráviť. Na výber je 5, 25, 50, 100 alebo neobmedzený počet hodín. Členovia s týmito tarifami využívajú pracovné miesta v open space. Najnižšia tarifa stojí 11€ a najvyššia 145€ mesačne.  

A kto za slovenským HUB coworkingovým centrom stojí? Laco Tabak, Piido Gabriška, Katka Dudžáková, Michal Geci a Baška Klimek. Je to partia mladých ľudí, ktorá sa zoznámila takpovediac náhodne. Náhody zvyknú vytvárať príležitosti a tie zas ďalej úspechy, čo dúfame bude platiť aj pre HUB. 

Táto mladá partia ľudí má pred sebou ešte veľa práce, kedže sa nachádzajú len vo fáze hľadania ideálneho priestoru. Podľa ich predstáv by mal vyzerať industriálne, s vysokými stropmi, veľkou konferenčnou sálou a mal by sa nachádzat v distrikte Staré Mesto. V každom prípade sa máme na čo tešiť.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech