Interaktívna kampaň láka ľudí na najlacnejšie ubytovanie v Bratislave

  • Chceš bývať v Bratislave za pár eur a mať to blízko do centra?
  • Ak nemáš na ubytovanie prehnané nároky, vlastnú izbu zoženieš aj za 7 eur
  • Ak ti nevadí spolubývajúci, zaplatíš len 3,50 eur
Youtube, Milan Fortek
  • Chceš bývať v Bratislave za pár eur a mať to blízko do centra?
  • Ak nemáš na ubytovanie prehnané nároky, vlastnú izbu zoženieš aj za 7 eur
  • Ak ti nevadí spolubývajúci, zaplatíš len 3,50 eur

Nájsť v Bratislave ubytovanie za ceny dostupné aj študentom s pár eurami vo vrecku je často ťažkým orieškom. Zamyslel si sa niekedy nad tým, za akú najnižšiu sumu sa dokážeš ubytovať v našom hlavnom meste?

Najlacnejšie ubytovanie s prihliadnutím aj na občiansku vybavenosť v okolí a blízkosť do centra mesta stojí v Bratislave 3,50 eura. Nie je to síce ubytovanie v penthouse v Euroveacity,  ide však o obľúbenú lokalitu mnohých študentov. Za túto cenu totiž zoženieš ubytovanie v Mlynskej doline, v Átriových domkoch, vo Výškových blokoch alebo na „manželákoch“. Momentálne je tu voľných približne 2 500 miest.

zdroj: Milan Fortek

Vybrať si môžeš z 2 alebo 3-lôžkových izieb. V roku 2016 niektoré izby prešli úplnou, niektoré čiastočnou rekonštrukciou. Od toho sa odvíja aj cena ubytovania. Najlacnejšie ubytovanie tak nájdeš už od 3,50 eura za noc. Ak uprednostňuješ súkromie, jednolôžková izba ťa vyjde na 7 eur. Kompletný prehľad izieb si pozri tu.

Ak sa ti nezdá, že Mlynská dolina je pre teba to pravé, odporúčame ti zahrať si takzvané online SUMMER GAMES. Ide o interaktívnu video kampaň, v ktorej práve ty rozhoduješ o tom, ako legenda bratislavských internátov,Janko Šutý, prežije ideálny deň.

Ak si o tejto osobnosti ešte nepočul, mal by si vedieť, že ide o skutočného lokálneho hrdinu, ktorý vie o všetkom, čo sa v Mlynskej doline deje, kde čo vybaviť, kam sa ísť najesť a tak ďalej.

V sérii videí na Youtube uvidíš okrem internátnych izieb aj prostredie Mlynskej doliny a občiansku vybavenosť, ktorú mladí ľudia určite ocenia. Nájdeš tu napríklad Galériu Cubicon – so supermarketom, drogériou a reštauráciami. V areáli sa nachádzajú aj dve študentské kantíny – Venza a Eat & Meet. Čo sa týka dostupnosti do centra, linkami 31 a 39 si v meste za 10 minút.

Ak teda patríš medzi nenáročných ľudí, ktorí chcú leto stráviť v Bratislave a zároveň neplánujú na nájom minúť stovky eur, Mlynská dolina je pre teba ideálna.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK