Írski barmani lejú whisky Conora McGregora do záchodovej misy. Tvrdia, že presne tam patrí

  • Vylievanie whisky má byť trestom za jeho nevhodné správanie
  • Videá sa na sociálnych sieťach komentuje a zdieľa množstvo používateľov
wikimedia_pixabay
Wikimedia/Pixabay
  • Vylievanie whisky má byť trestom za jeho nevhodné správanie
  • Videá sa na sociálnych sieťach komentuje a zdieľa množstvo používateľov

Zamestnanci írskej krčmy na Floride vytvorili video, na ktorom lejú do záchodovej misy whisky od populárneho zápasníka MMA Conora McGregora. Tú zdobí zápasníkova fotografia. Informoval o tom írsky Idependent.

Má byť reakciou na jeho nebezpečné, pohoršujúce a agresívne správanie, ktoré ohrozuje okolie. Je pravdou, že zápasník ide zo škandálu do škandálu a väčšina sa týka porušovania zákona.

Video zo Salty Shamrock pubu v Apollo Beach na Floride sa veľmi rýchlo stáva záujmom väčšiny médií. Majiteľ pubu na videu komentuje, že toaleta je presne to miesto, kam whisky problematického zápasníka patrí. Deklaruje, že v jeho podniku ju predávať odmieta.

Reakcia na nebezpečné správanie

Majiteľ a zamestanci írskeho pubu reagujú na agresívny incident pri ktorom zápasník MMA udrel v bare staršieho muža, keď  odmietol ponúkaný drink. Očakáva sa, že Conor McGregor bude v súvislosti s útokom v pube v južnej časti Dublinu čeliť obvineniam. Podľa portálu Irish post, muž, ktorého zápasník napadol, neopustil zo zdravotných dôvodov niekoľko dní svoj domov.

Videozáznam z incidentu, ktorý sa stal 6. apríla v krčme Marble Arch Pub v Drimnagh, ukazuje, že McGregor dal ľavý hák staršiemu mužovi pri barovom pulte. V máji írska nezávislá strana odhalila, že zápasník MMA, ktorý je bývalým majstrom sveta UFC, bol v súvislosti s útokom vypočúvaný, ale formálne zatknutie zatiaľ neprebehlo.

 

Zdroje: Independent Ireland, Irish post

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech