Jedinečný slovenský portál FónyzČíny.sk sa snaží zmeniť mienku o čínskych smartfónoch

  • „FónyzČíny.sk – Všetko o čínskych smartfónoch na jednom mieste!“ Takto znie slogan úplne prvého slovenského portálu zaoberajúceho sa čisto čínskymi smartfónmi, tabletmi a inými zariadeniami z Číny.
image_1437986301.jpeg
  • „FónyzČíny.sk – Všetko o čínskych smartfónoch na jednom mieste!“ Takto znie slogan úplne prvého slovenského portálu zaoberajúceho sa čisto čínskymi smartfónmi, tabletmi a inými zariadeniami z Číny.

 

Web FónyzČíny.sk je prvým slovenským webom, ktorý sa zaoberá čisto čínskymi zariadeniami. Portál každodenne prináša novinky zo sveta čínskych smartfónov a iných zariadení z najľudnatejšej krajiny sveta. Je to tak prvý slovenský web svojho druhu. Portál sa snaží čitateľom ukázať, že nie všetky lacné smartfóny z Číny sú „šmejdy“. Je to prvý takýto projekt, ktorý sa venuje témam, ktorým sa ostatné weby o telefónoch venujú len okrajovo a ktoré podceňujú ich funkcie a kvalitu.

 

Zakladateľom tohto jedinečného slovenského portálu je Kristián Hrušovský, ktorý sa vo svete smartfónov pohybuje už viac ako 4 roky. Za tento čas vystriedal niekoľko vlastných projektov, no práve projekt FónyzČíny.sk je zatiaľ jeho najúspešnejší. „Web FónyzČíny.sk som zakladal s myšlienkou priblížiť Slovákom dianie vo svete čínskych smartfónov a ukázať im, že nie všetky lacné smartfóny z Číny musia byť zlé.“, povedal Kristián Hrušovský. Web je ladený do moderného flat štýlu a ponúka prehľadné zobrazenie celého obsahu.

 

 

Na webe nájdete okrem klasických každodenných noviniek aj detailné recenzie na čínske smartfóny a iné zariadenia. Portál spolupracuje s niekoľkými čínskymi e-shopmi, vďaka ktorým vám môžu prinášať kvalitné recenzie na tie najzaujímavejšie čínske zariadenia. „Naše recenzie sa snažíme písať čo najdetailnejšie a najkvalitnejšie, keďže väčšinu smartfónov testujeme ako prví na Slovensku. Naším cieľom je oboznámiť čitateľa so smartfónom čo najviac, aby užívateľ vedel, do čoho pri kúpe ide. Pretože tieto zariadenia nie sú bežne dostupné, samozrejmosťou sú aj kvalitné fotografie testovaných zariadení a otestovanie každej jednej maličkosti.“

 

Každú sobotu na webe nájdete nový diel ich rubriky s názvom „Gadgety z Číny“, kde sa dočítate o zaujímavých a užitočných gadgetoch či už pre váš smartfón, na hranie alebo pre využitie v každodennom živote.

 

 

Pre lepšie vyhľadávanie čínskych smartfónov na webe Fónyzčíny.sk, portál ponúka rozdelenie smartfónov do rôznych cenových kategórií. Tieto kategórie pomáhajú užívateľovi rýchlejšie sa rozhodnúť podľa toho, koľko do nového telefónu chce investovať a následne vďaka ich detailným recenziám sa naozaj rozhodne, či je daný telefón ten správny. Produkty z Číny sú dostupné každému a tak už nie je tým najväčším problémom objednať si vec z druhej strany zemegule. Jediným problémom je len čas dodania, ktorý niekedy môže presiahnuť aj mesiac.

 

Hoci si veľa ľudí myslí o kvalite produktov z Číny len to najhoršie, zabúdajú na fakt, že takmer všetky, a najmä tie najdrahšie, zariadenia boli vyrobené alebo obsahujú komponenty pochádzajúce z Číny. Čínske zariadenia, ktoré sú témami ich článkov, obsahujú komponenty, ktoré majú veľa spoločného, ak nie sú to tie isté, s vnútornosťami iPhonu či Samsung smartfónov. Kvalita, ktorou sú povestní, je dostupná aj za oveľa nižšiu cenu. A práve to chcú redaktori cez projekt Fónyzčíny.sk ich čitateľom ukázať. Priniesť čitateľovi informácie o zariadeniach, pri ktorých si nemusia za značku priplácať ďalších 300 eur. V dnešnej dobe moderných technológii a ich exponenciálneho vývoja strácajú svetové značky krok s tými, ktoré majú na čínskom trhu pevné miesto, a ktorých plány siahajú za hranice Číny.

 

Web Fónyzčíny.sk môžete sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook, Google+Instagram.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech