Konferencia Performance Marketing Masters: Spoznajte tajomstvá výkonnostného marketingu!

Konferencia Performance Marketing Masters: Spoznajte tajomstvá výkonnostného marketingu!

Performance marketing zameraný na výkon je fenoménom digitálneho prostredia posledných rokov. Pre značky, ktoré chcú byť vo vyhľadávačoch na prvých priečkach je anajviac? A čo všetko stojí za úspešne nastavenými PPC kampaňami, či SEO stratégiami? Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete na októbrovej konferencii z dielne Digital Marketing Clubu.

Zažite večer plný zaujímavých prednášk zo sveta digitálneho marketingu, ktorými vás prevedú experti slovenskej branže. V poradí už 12. konferencia zo série Make it Digital nesie názov Performance Marketing Masters. Nadväzuje tak na tradíciu predošlých ročníkov a aj tentokrát prináša slovenským marketingovým nadšencom tie najaktuálnejšie témy a trendy.

Môžete sa tešiť na 5 skúsených speakrov, ktorí vám prezradia svoje tipy a triky – ako na správnu optimalizáciu nástrojov, nastavenie stratégií, či meranie cieľov. Teoretické poznatky prepoja s prípadovými štúdiami z praxe a večer vyvrcholí panelovou diskusiou, ktorou vás prevedie marketingová riaditeľka Footshopu, Adriana Jurdová, na tému Performance naprieč kanálmi.

Akí speakri na konferencii vystúpia?

  • Skúsený a ostrieľaný Ján Laurenčík z Basta Digital: B2B marketing a predaj na steroidoch.
  • Profesionál na digitálny marketing z Managino Agency, Alex Prochyra: Bez brandovej kampane k lepšiemu CTR a vyšším obratom.
  • Dlhoročný špecialista na SEO a CEO agentúry Glidy, Filip Škultéty: 5 SEO stratégií, vďaka ktorým uchopíte SEO výkonnostne.
  • Certifikovaný Google tréner Robert Lelkes: Ako maximalizovať eCommerce zisky namiesto výnosov.
  • Expertka na komunikačné stratégie z agentúry TRIAD, Anička Olvecká: Ako si nastaviť ciele komunikácie.

Súčasťou tohto všetkého môžete byť aj vy – už 26.10.2021 o 17:00 v Hoteli Tatra v Bratislave. Konferencia je z kapacitných dôvodov otvorená len pre plne zaočkovaných. Ak túto podmienku náhodou nespĺňate, alebo preferujete pohodlie domova, máme pre vás aj online lístok. (Kúpite tu.)

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť priučiť sa mnoho užitočných trikov od profesionálov a spravte pre svoju kariéru krok, za ktorý vám vaše budúce ja poďakuje!

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá