Krajniak si dal na Facebooku fotku v maskáčoch: Treba si vedieť spraviť vtip aj zo seba. Dotlačila ho satirická stránka Zomri

  • Milan Krajniak má novú profilovú fotku
  • Zaujímavosťou je však, je že sa rozhodol pre fotku, ktorú vybrala stránka Zomri
pjimage - 2021-06-12T133310.924
Facebook/Milan Krajniak
  • Milan Krajniak má novú profilovú fotku
  • Zaujímavosťou je však, je že sa rozhodol pre fotku, ktorú vybrala stránka Zomri

Len pred niekoľkými dňami sme ťa informovali o dileme Milana Krajniaka, ktorý sa nevedel rozhodnúť, akú profilovú fotku si má vybrať. Vznikla tak zaujímavá facebooková anketa, do ktorej sa zapojila veľká časť Slovenska. Za úspech ankety môže najmä satirická stránka Zomri.

Na jeho Facebooku vytvoril anketu, do ktorej sa zapojíš pomerne jednoducho. Myslíš si, že by si ju mal zmeniť? „Ak áno, dajte páčik, ak mám ostať pri pôvodnej, dajte srdiečko,“ vysvetľuje Krajniak. Do ankety sa v priebehu prvého dňa zapojilo viac než 2 500 Slovákov. Po dvoch dňoch je o novej profilovej fotke rozhodnuté.

Treba si vedieť spraviť vtip aj zo seba.Do ankety o fotke sa zapojilo Zomri a tak nakoniec vyhrala tá v maskáčoch. Tak teda – nech sa páči.

Posted by Milan Krajniak on Friday, June 11, 2021

Zaujímavosťou je, že táto fotografia vo výbere ani nebola. Politik uvažoval nad zmenou kvôli „podarenej“ fotografii, ktorá vznikla počas natáčania diskusnej relácie Na telo. Príspevok Krajniaka si hneď všimla stránka Zomri, ktorá prišla s vlastným návrhom. Ten sa politikovi očividne tiež páčil, a tak sa rozhodol pre fotku v maskáčoch.

Koho by si volil/a, ak by boli voľby tento týždeň?

Naposledy si na Facebooku zaslúžil toľko pozornosti, keď ďakoval ženám slovami: „S manželkou sa dopĺňame: Ja sa vyzlečiem, ona vyperie, ja vstanem z postele, ona ustelie, ona uvarí, ja zjem. Čo by robila bezo mňa?“ Vtip zrejme trpko oľutoval, pretože sa na jeho osobu valila obrovská vlna kritiky od verejnosti, aj kolegov z politiky.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK