Len 9-ročný influencer má vlastné sídlo, Bentley a miliardy na účte. Tatino mu zrejme perie špinavé peniaze, no v base nesedí

  • Nemá ani 10 rokov a už svojimi fotografiami poburuje aj dospelú časť publika
  • Chlapec z Nigérie zdieľa fotografie, na ktorých ráta balíky peňazí či nasadá do luxusného auta
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok, instagram/momphajnr
  • Nemá ani 10 rokov a už svojimi fotografiami poburuje aj dospelú časť publika
  • Chlapec z Nigérie zdieľa fotografie, na ktorých ráta balíky peňazí či nasadá do luxusného auta

9-ročný chlapec z Nigérie je „baby influencerom“ s takmer 32 000 sledovateľmi na Instagrame. Keďže na sociálnych sieťach pravidelne zdieľa svoje najnovšie „úlovky“ v podobe luxusných áut či súkromných lietadiel, mnohí ľudia zo zahraničia ľudia si kládli otázku, odkiaľ pochádza jeho zdroj financií.

Vlastný dom k šiestym narodeninám

Podľa denníka The Sun je synom multimilionára Ismailie Mustapha, ktorý je nigérijskou celebritou. Ten má na Instagrame ešte o niečo väčšiu popularitu ako jeho syn. Pred svojimi 1,1 miliónmi sledovateľmi sa chváli luxusnými dovolenkami či pravidelnými nákupmi.

Keďže o financie pravdepodobne núdzu nemá, svojmu synovi zadovážil luxusný dom ako darček k šiestym narodeninám. V tom čase jeho otec na sociálnych sieťach uviedol, že vlastniť svoj dom je jeden z najlepších pocitov vôbec.

„Vlastniť svoj dom je pocit, kvôli ktorému stojí za to čeliť každodenným útrapám života. Domov vás uisťuje, že po všetkých peripetiách máte kam ísť…. Je to miesto, ktoré vás nikdy nebude súdiť a vždy vás privíta s otvorenou náručou,“ napísal o darčeku.

Rodina sa svojom luxusným životom rozhodne netají. 9-ročný chlapec na záberoch pravidelne pózuje v drahom oblečení či s luxusnými hodinkami na zápästí. Niekoľko zahraničných médií dokonca tohto 9-ročného chlapca z Nigérie považuje za najmladšieho miliardára na svete.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Muhammed Awal Mustapha (@momphajnr)

Prepustený na kauciu

Či sa však rodina k peniazom dostala poctivo je otázne. Otec mladučkého milionára údajne čelí obvineniu z prania peňazí, vo výške viac ako 10 miliónov libier, píše Timesnownews. Vo väzbe sa však dlho neohrial. Prepustený bol na kauciu vo výške 350 000 libier.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SKY MAN ✈️☁️ 33BG💰 (@mompha)

Muža a jeho spoločnosť Ismalob Global Investment Limited aktuálne čaká súd, týkajúci sa 22 obvinení, ktoré proti nemu vzniesla Komisia pre hospodárske a finančné zločiny v Nigérii.

Zdroje: The Sun, Timesnownews

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá